Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kamień, który wygląda jak drewno

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kamień, który wygląda jak drewno

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylgrz 27 maj 2013, 15:33
    Szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania ścieżki do mojego ogrodu. Teraz wygląda to tak, że kiedy z balkonu wychodzi się na ogród to żeby przejść gdziekolwiek dalej trzeba iść po trawie. Później ciężko się ją kosi, nie jest to wygodne rozwiązanie mieć trawę w całym ogródku. Tym bardziej, że w tym roku chcemy postawić altankę, grila, to wszystko musi jakoś ładnie razem wyglądać. Pomyślałam o czymś takim : http://www.ceneo.pl/23987092 Podoba mi się kształt, cena nie jest wygórowana. Myślę, że z designerskiego punktu widzenia w ogrodzie mogłoby to się prezentować całkiem dobrze. Jak wam się wydaje? I mam jeszcze pytanie odnośnie czyszczenia tego typu rzeczy? Potrzeba jakiś specjalnych impregnatów, specjalnych płynów? Jak to wygląda? Przyznam szczerze, że w tej kwestii jestem kompletnym laikiem.
    Cytuj
  • Wieszak 28 maj 2013, 13:40
    Problemów z użytkowaniem tego typu rzeczy nie ma żadnego problemu. Wystarczy potraktować je impregnatem i mamy spokój na lata. W ogóle fajnie to wygląda co pokazałeś, ale rozumiem, że będzie to ułożone jedne za drugim ? Pamiętaj, żeby odstępny nie były za duże język Jezeli cena jest okej, to chyba nie masz się nad czym zastanawiać. Skontaktuj się może jesce z producentem. Może pomoże Ci jesce ogarnąć temat.
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 21:19
    Można zastosować naturalny kamień, nawet łupany uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Nowe żelazko
Następna: Schody drewniane