FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Schody drewniane

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fleszyn 28 maj 2013, 14:58
    Witam. Zastanawiam się wraz z żoną nad tym jakie schody drewniane wybrać. W sieci znalazłem info iż ten [url=http://]producent schodów[/url] jest bardzo dobry. Czy znacie tą firmę? A jakie schody wy macie w domu? Może drewniane to nie za dobry pomysł, co o tym myślicie? Czekam na wasze opinie.
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 21:22
    Ważna jakość drewna, następnie producent, aby tego nie popsuł. Przydałoby się zobaczyć ich robotę na żywo.
    Cytuj
  • mermer 7 cze 2013, 22:33
    Najważniejszy jest dobry projektant i wykonawca.
    Cytuj
  • zylek 1 lip 2013, 10:34
    Przykład naprawdę solidnych schodów - schody Prudlika mamy w domu. To 3 lata, a nie widać żadnych śladów użytkowania, schody wyglądają ładnie. Konkretniej to one:

    Cytuj
  • sloneczko9 4 lip 2013, 9:51
    Obecnie narzędzia do obróbki drewna potrafią zrobić schody, które będą prawdziwym dziełem sztuki przymrużenie oka Przecież, schody też mogą pełnić funkcję ozdobną, wielokrotnie już się z tym spotykałam.
    Cytuj
  • czotra 4 lip 2013, 14:42
    Schody z drewna są bardzo piękne i na pewno podniosą prestiż Twojego mieszkania, ale słyszałem też, że bardzo łatwo je uszkodzić przy montowaniu.


    Cytuj
  • zylek 8 lip 2013, 10:41
    Dokładnie tak ;-) Zresztą - obejrzyjcie sobie bliżej schody Prudlika, które pokazaliśmy wyżej.
    Są świetne - przecież to całkowicie odmienia wnętrze pomieszczenia ;-)
    Cytuj
  • erykit 12 lip 2013, 16:40
    Ta ekipa zajmuje się projektowaniem profesjonalnych schodów: zamontowali mi schody w mieszkaniu i osobiście jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z pracy jaką zrobili. Schody bardzo dobrej jakości - wykonane solidnie i posłużą mi przez długie lata.
    Cytuj
  • zylek 21 sty 2014, 15:49
    Genialne co nie? Producentem jest firma Prudlik, schody są przede wszystkim efektowne, jak na razie mamy je dwa lata.
    Śladów użytkowania oczywiście nie ma.
    Cytuj
  • bartulon91 4 mar 2014, 21:56
    Wiadomo, że drewno dodaje charakteru każdemu wnętrzu. Co do uszkodzeń przy montażu wszystko zależy od profesjonalizmu montujących. Dla mnie schody tworzyła ta firma http://www.diiupero.com.pl/. Ostateczny efekt bardzo fajny. Dodatkowo do poręczy zastosowali metalowe elementy kute, super to wygląda uśmiech Co prawda z upływem czasu zaczynam żałować ,że zamiast dębu wybrałem jesion, ale ten też ma swoje uroki szczególnie po dłuższym czasie nabiera fajnego koloru !
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum