Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Krzesła ogrodowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krzesła ogrodowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Blue89 16 cze 2013, 14:05
    Rattanowe ładnie wyglądają.
    Cytuj
  • Swojezdanie 27 cze 2013, 9:10     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2013, 9:10, w całości zmieniany 1 raz)
    My mamy krzesła plastikowe, takie do przenoszenia, jak np. siedzimy przy ognisku dużą grupą i na ławkach zabraknie miejsca. Ale w kąciku ogrodowym mamy zestaw drewnianych mebli.
    Cytuj
  • szarlottka 9 gru 2013, 17:10
    Mi bardziej podobają się drewniane krzesła. Są chyba nawet trwalsze niż plastiki. Na wiosnę z pewnością coś kupię bo nie mamy na czym siedziećprzymrużenie oka
    Cytuj
  • erykit 8 sty 2014, 14:29
    Ja również nie zdecydowałbym się na rattanowe mebelki do ogrodu - chyba, że do jakiejś altany. Jednak jeśli chodzi o ogród i zewnętrzne warunki pogodowe zdecydowanie najlepiej sprawuje się drewno i metal.
    Tutaj są fajne krzesła do ogrodu - sam posiadam kilka takich i ławkę w tym stylu - kute i z drewnem. Skutecznie służą mi już od dłuższego czasu.
    Lepiej zainwestować w takie niż na przykład w plastikowe, które nie są ani wytrzymałe ani ładne ani wygodne przymrużenie oka
    Cytuj
  • 22 sty 2014, 14:12
    szarlottka napisał:Mi bardziej podobają się drewniane krzesła. Są chyba nawet trwalsze niż plastiki. Na wiosnę z pewnością coś kupię bo nie mamy na czym siedziećprzymrużenie oka
    Też bardziej podobają się mi krzesła drewniane, ale z zakupem nie będę czekać do wiosny, teraz w internecie można znaleźć dość ciekawe przeceny. Fajne drewniane krzesełka widziałam w sklepie i dobre ceny mają.
    Cytuj
  • sloneczko9 24 sty 2014, 15:25
    Mi spodobały sie krzesła ogrodowe tutaj: [url=http://www.icasa.pl/krzesla-fotele.html]icasa.pl/krzesla-fotele.html[/url] . Sklep ten ma naprawdę fajny wybór różnych krzesełek.
    Mi osobiście najbardziej podobają się meble z technorattanu - są bardzo eleganckie i stylowe. Poza tym to dość wytrzymały materiał tak więc powinien posłużyć przez wiele lat. Szczególnie jeśli meble znajdują się pod zakrytym tarasem.
    Sama zastanawiam się czy nie zamówić sobie podobnych krzesełek:
    Cytuj
  • majesty15 15 maj 2014, 14:20
    Wiesz sklepów z takim asortymentem nie brakuje masz spory wybór również drewnianych krzeseł.
    Cytuj
  • AstaLawista 17 maj 2014, 23:11
    A mi podobają się [url=http://] meble z technorattanu [/url] uśmiech wyglądają bardzo ładnie i są eleganckie. Dodatkowo są chronione specjalnym filtrem, który chroni meble przed utratą koloru oraz pękaniem plecionki uśmiech a do tego można zamówić zawsze poduszki i materace.
    Cytuj
  • zuziagola 7 lip 2014, 22:04
    A mnie się bardzo podobają meble rattanowe. Sama takie posiadam w swoim ogrodzie uśmiech Przede wszystkim przekonała mnie do zakupu ich uniwersalność. Oprócz tego są lekkie i bardzo łatwe w utrzymaniu. Nie zamieniłabym ich na żadne inne uśmiech
    Cytuj
  • bukiet 9 lip 2014, 11:39
    meble tanie z plastiku owszem łatwo się myją ale też szybko zadrapują i zwłaszcza białe są czyste ale jakby brudne. Jeśli masz trochę pieniędzy i często siedzisz w swoim ogrodzie to warto zainwestować w wiklnę, ładniejsza, często wygodniejsza, nie parzy, ale jeśli rzadko tam przesiadujesz i to daruj sobie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Projekt garażu