Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Które płytki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Które płytki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gulfie 26 lis 2015, 18:15
    Jakie płytki wybrać zależne jest od pomieszczenia i warunków jakie mają być spełnione. I jeśli zupełnie nie orientujesz się w temacie, to lepiej albo znaleźć dobrego fachowca albo poświęcić czas na choćby podstawy. Skoro już wymieniliście tylu producentów, to dodam jeszcze Ceramstic - mają ciekawe płytki dużego formatu i strukturalne.
    Cytuj
  • martinus22 29 lis 2015, 16:43
    Dobierz takie płytki, na jakie Cię stać i które Ci się podobają - najprościej. My jakiś czas temu oglądaliśmy ofertę na stronie http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/monocibec, bo nie jest tam drogo. Kwestia tego ile tego potrzebujesz. Napisz jaki masz budżet wymyślimy coś razem.
    Cytuj
  • Unit 30 lis 2015, 11:01
    Ładnie to wygląda i bardzo profesjonalnie ciekawe ile czasu zajęło im zebranie takiej liczby producentów na jednej stronie.
    Cytuj
  • emilly 23 gru 2015, 17:13
    Powiem tak wybieraj płytki dla siebie,takie na które cię stać i jakie tobie się podobają. Nie ma co przesadzać z oryginalnością ani ceną. czasem koszt za metr może przyprawić o ból głowy. Co do producentów to my w łazience mamy od niedawna Bergen ceramstic. Fajnie komponuje się z dodatkami w kolorach. Aranż raczej ascetyczny.
    Cytuj
  • Glinka 12 sty 2016, 17:52
    My właśnie wymieniliśmy płytki w łazience. Generalnie robiliśmy jej cały remont. Było sporo gruzu, ale tym zajął się Pewex. Łazienka w końcu wygląda nowocześnie i dobrze.
    Cytuj
  • biedna 22 sty 2016, 12:35
    My w łazience mamy na jednej ścianie płytki 50x25 w kolorze białym z szarym odcieniem, na drugiej tapete, taką specjalną do łazienki jak te http://tapetuj.pl/category/tapety-do-lazienki a na podłodze gres polerowany. W łazience z gresem polerowanym nie dzieje się nic, w kuchni mam dokłądnie tą samą firmę i co... znać normalnie ślady mycia, nie jest tak, że jak się umyje to jest gładko, tylko są "mazaje" Może z tego względu, że w kuchni się cos gotuje, coś upadnie tłustego a póżniej to przy myciu rozmazuje się. Powiedziałąm, że nigdy więcej polerowanego gresu.
    Cytuj
  • emilly 2 lut 2016, 9:09
    Ano widzisz, doświadczenia są różne, stąd tak ważne by dobrze przemyśleć wybór płytek. Mnie teraz bardzo spodobały się pomysły z wykorzystaniem płytek strukturalnych. I tak w bieli bardzo ciekawą propozycję ma tubądzin - jeśli miałabym robić łazienkę całą na biało to chyba z wykorzystaniem ich płytek. A druga propozycja to rdzawa kolekcja Structural by ceramstic. Idealna do łazienki np. w kamienicy ale i nowoczesnego wnętrza.
    Cytuj
  • indonezja 12 kwi 2016, 8:50
    według mnie gres byłby lepszy, nawet szkliwiony bo wtedy wygląda elegancko jak płytka - my takie mamy u siebie uśmiech Jak chcesz to looknij na ofertę Tubądzin bo mają spory wybór właśnie takich płytek w dobrych cenach. Tylko przy szkliwionym pamiętaj, że więcej smug widać niż na takim zwykłym uśmiech to jedyny minus :-)
    Cytuj
  • Wieszak 29 kwi 2016, 14:45
    Ja mam płyty Trawertyn. Są z betonu, więc najbardziej wytrzymałe na rynku. Poza tym świetnie wyglądają w takich jasnych kolorach.
    Cytuj
  • bexo 11 kwi 2024, 15:28
    Ja mam https://warscher.com.pl/zakup-slupkow-lazienkowych-z-polyskiem-instrukcja/ to dobra decyzja.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Kosiarka