Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:26
    Też zawsze odgrzewam w piekarniku, mam też własnie taki z Electrlouxa z wykorzystaniem pary, jedzenie jest przepyszne do tego można zrobić to szybko
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:57
    Zawsze to zdrowsze jedzenie odgrzane w takim piekarniku na parze niż np. w mikrofali.
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:35
    Dokładnie, zresztą dla mnie tez szybko i przyjemnie, nawet nie mam już mikrofali w domu.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 25 mar 2020, 11:45
    A to podgrzewacie też jedzenie w piekarniku? W takim parowym to też dobry pomysł? Ja mam akurat piekarnik SteamBake od Electroluxa.
    Cytuj
  • Brigget 29 gru 2020, 21:38
    Jak masz dobry piekarnik taki właśnie od Electroluxa to lepiej odgrzewać w piekarnik, zdrowsze i smaczniejsze.
    Cytuj
  • Olivka89 1 sty 2021, 18:41
    Też zastanawiam się na zakupem nowego piekarnika od Electroluxa, kusi mnie ta nowa seria Black Mat, może ktoś z Was ma?
    Cytuj
  • Patka91 25 lip 2021, 16:20
    Ja się zdecydowałam na lodówkę z tej kolekcji, świetnie wygląda, a sprzęt jakością również nie zawodzi wiadomo jak to electrolux.
    Cytuj
  • Kabanos 30 wrz 2021, 16:48     (ostatnio zmieniony przez autora 30 wrz 2021, 17:30, w całości zmieniany 2 razy)
    Ostatnio myśleliśmy o wymianie kuchenki mikrofalowej ale nie wiem czy do zabudowy czy wolnostojącej. Podobały mi sie modele z Toshiba. Ładne sprzęty, dość pojemne. Ktoś ma i może polecić?
    Cytuj
  • marg_1 1 paź 2021, 12:43
    Mam mikrofalę Toshiba i mogę polecić, bardzo funkcjonalna i z ładnym designem. Toshiba robi wysokiej jakości sprzęty, więc nie ma co się dużo zastanawiać.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum