Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Lampy do salonu nowy styl., strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lampy do salonu nowy styl.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zu_za 19 cze 2015, 13:46
    A co powiesz o lampach ceramicznych? Na stronie http://www.forte.com.pl/pl jest duży wybór. Myślę, że powinny dodać klimatu w salonie.
    Wrzucam mój ulubiony wzór:
    Cytuj
  • otojestkasia 19 cze 2015, 14:18
    Kwestię tego gdzie postawić lampę wyjasniliście super, dzięki ! Na pewno się przyda! Powiedzcie mi tylko, gdzie kupujecie lampy? Który sklep ma według was najlepszy asortyment? te wszystkie sklepy z lampami są ogromne i ja nie mam czasu chodzić po nich wszystkich całymi dniami przymrużenie oka
    Cytuj
  • aserehe 19 cze 2015, 21:18
    Bardzo fajny klimat tworzą [url=http://www.polskatimes.pl/artykul/3655980,lampy-zegary-i-naklejki-jako-dekoracje-scienne-kreatywny-wystroj-wnetrz,id,t.html?cookie=1.]lampy ścienne[/url] ale wtedy najlepiej zamontować ich kilka, oczywiście w zależności od wielkości pomieszczenia. Do takich lamp można dodać jakieś ciekawe dekoracje ścienne w postaci specjalnych naklejek, obrazków, czy zegarów uśmiech
    Cytuj
  • mrozik00 22 cze 2015, 10:54
    Bardzo stylowe lampy zamawiałem w internecie są piękne, doskonale zaprojektowane, przez doświadczonych ludzi. A oprócz tego są trwałe i wykonane z materiałów wysokiej jakości.
    Cytuj
  • miska_mis 22 cze 2015, 12:09
    ceramiczna ładna ale w porównaniu do tych co mam na oku baardzo pospolita
    Cytuj
  • Leon99 8 lip 2015, 11:59
    Ja z żoną nie dawno skończyłem urządzanie mieszkania. Lampy wybieraliśmy w internetowym sklepie. Maja ogromny wybór róznych lamp i systemów oświetleniowych, az ciężko sie było zdecydować. Polecam, bo każdy znajdzie tu cos dla siebie.
    Cytuj
  • lotny 10 lip 2015, 14:12
    Elektryczni mają fajną ofertę lamp w sumie wszystkie lampy do domu bralem z tad
    Cytuj
  • Glinka 20 lip 2015, 17:44
    Mnie nadal podobają się stylowe, tradycyjne lampy. Lampa wisząca mosiężna bardzo mi się podoba. Odbiega od nowoczesnego stylu, ale wygląda rewelacyjnie.
    Cytuj
  • lunatyczka 23 lip 2015, 14:52
    lampy muszą być idealnie dobrane do charakteru wnętrza. Jeśli chce się uzyskac odpowiedni efekt to nie można powiesić byle czego przymrużenie oka Mam zamiar do mojego mieszkania zrobić wiele rzeczy samodzielnie. Może nawet lampy jakoś ozdobię żeby stanowiły spójna całość z mieszkaniem?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum