Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble do łazienki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble do łazienki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dodamto1 9 sty 2013, 21:53
    Witam, już niedługo będę urządzał nową łazienkę, płytki już mam wybrane, zastanawiam się nad meblami, do białej łazienki jak wam się podobają takie meble?
    Cytuj
  • pistacja 11 sty 2013, 13:28     (ostatnio zmieniony przez autora 11 sty 2013, 13:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też mam jasne płytki i ciemne meble. Prezentuje się to bardzo ciekawie.
    Cytuj
  • 2bprojekt 11 sty 2013, 15:48
    a może oryginalną umywalkę z kamienia, kamień mozna wybrać dowolny
    Cytuj
  • aniechto 23 sty 2013, 11:51
    Mi się podoba taka umywalka stawiana na blat a bateria montowana również do blatu
    Cytuj
  • Bostwana 24 sty 2013, 12:40
    Ja w łazience mam sztukowany standard, z racji, że powierzchnia niezbyt duża. Dwie takie szafki, plus do tego prysznic, umywalka i wystarcza. No i oczywiście wielkie lustro, bo to przecież podstawa w łazience.
    Cytuj
  • Aquarella 25 sty 2013, 15:46
    Zazdroszczę wszystkim, którzy mają większe łazienki, a w nich miejsce na jakiekolwiek meble. Moja łazienka jest tak mała, że nawet szafka pod umywalkę ledwo wejdzie. Szukam inspiracji w sieci (m.in. mała łazienka projekty), może coś wymyślę...
    Cytuj
  • samuraj 28 sty 2013, 11:33
    ja lubię jak jest jasne pomieszczenie i ciemne meble, taki kontrast dodaje charakteru pomieszczeniu. Fakt większą łazienkę na pewno łatwiej jest urządzić, ale z małą też można sobie poradzić, na przykład firma Noclaf wychodzi na przeciw potrzebom swoim klientom i dzięki kastomozacji możesz dowolnie dobrać meble, odpowiednio od swojego pomieszczenia, dzięki temu w małej łazience też możesz mieć funkcjonalne meble.
    Cytuj
  • wlasnietak 8 lut 2013, 8:23
    Ja jestem zwolenniczką minimalizmu i nowoczesności dlatego białe meble z połyskiem to idealne rozwiązanie dla mojej białej łazienki
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:38
    faktycznie ładne te meble, mnie ogólnie podobają się meble z połyskiem, w każdym wnętrzu nie tylko w łazience i tez pewnie jak będę się urządzać to zastanowię się nad czyms podobnym
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 16:45
    Całkiem ciekawie wyglądają - kolor mocno czekoladowo-brązowy ładnie kontrastuje z bielą łazienki.
    Sama biała łazienka fajnie się też zestawia z innym barwami.
    Na stronach np serwisu królestwo łazienek możesz też pooglądać fotki z innymi kolorami mebli.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum