Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble łazienkowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble łazienkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 27 lip 2012, 11:42
    Witam!

    Przeglądam właśnie meble łazienkowe. Zastanawiam się, czy kupić szafkę narożną - myślicie, że jest to dobry sposób na zagospodarowanie małej przestrzeni łazienki?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • rozermus 27 sie 2012, 11:01
    ja tam kupiłem meble na wymiar za pomocą tej strony.... doradzili mi też jak mam urządzić tą łazienkę. No i muszę przyznać, że łazienka robi wrażenie na wszystkich kto mnie odwiedza uśmiech
    Cytuj
  • wsx4321 11 paź 2012, 11:07
    Ładne meble do łazienki można znaleźć w sklepie Super ceramika.
    Cytuj
  • duszka4 7 gru 2012, 12:29
    odwiedź stronę roca jestem pewna że przeglądając aranżacje łazienek wpadniesz na pomysł urządzenia swojej łazienki, przyznam że mnie zafascynowało połączenie estetyki z nowoczesnością.
    Cytuj
  • tadeusz85 10 gru 2012, 11:37     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 14:56, w całości zmieniany 1 raz)
    To bardzo dobry pomysł uśmiech
    Cytuj
  • witamja4 12 sty 2013, 17:53
    Wybrałabym jakieś praktyczne meble do łazienki, przede wszystkim łatwe w utrzymaniu, warto też dobrze zagospodarować przestrzeń w łazience, zobacz jakim fajnym rozwiązaniem są szafki podumywalkowe
    Cytuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 9:03
    My też raczej tak urządzamy łazienkę, żeby była przede wszystkim funkcjonalna i praktyczna
    i takie też są w niej meble.
    Pooglądać lubimy jakies artystyczne pomysly i ciekawe zestawienia, ale u nas w domu króluje praktyka i użyteczność uśmiech
    Cytuj
  • aniechto 21 sty 2013, 12:54
    Mi ostatni spodobały się [url=http://]umywalki stawiane na blat[/url], może macie jakieś ciekawe propozycje z czego taki blat wykonać?
    Cytuj
  • samuraj 4 lut 2013, 11:42
    wiecie jeśli o mnie chodzi, to ja sobie cenię wyjątkowość i oryginalność, a jeśli chodzi o meble do łazienki to czasem ciężko znaleźć coś wyjątkowego, dlatego spodobała mi się oferta firmy Noclaf. Bo dzięki kastomizacji można dowolnie dobierać poszczególne elementy mebli. Co z pewnością przyczyni się do tego, że meble będą wyjątkowe.
    Cytuj
  • pistacja 26 lut 2013, 10:28     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 10:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja akurat mam bardzo małą łazienkę, więc jedynym meblem na jaki mogłam sobie pozwolić była szafka pod umywalką. Zazdroszczę osobom, które mają wielkie łazienki i mogą w nich szaleć jeżeli chodzi o wystrój i umeblowanie.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: ważne