Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mieszkanie na ostatnim piętrze, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mieszkanie na ostatnim piętrze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Hunny8 7 maj 2011, 21:53
    Mój kumpel mieszka na dziesiątym piętrze, z jednej strony ma blokowisko, ale z drugiej park i ten widok jest po prostu nieziemski! Ma dosłownie ocean zieleni pod oknami, coś pieknego. Dla takiego widoku mogłabym mieszkać na tym blokowisku.
    Cytuj
  • Kandydat 7 maj 2011, 22:33
    Jest jeszcze jedna zaleta, na wysokim ostatnim piętrze jest duzo ciszej. Docenia się zwłaszcza jak się mieszka w centrum.
    Cytuj
  • WitoldEs 8 maj 2011, 1:59
    A to jest akurat prawda. Nie doceirają prawie hałasy z ulicy, podwórka.
    Cytuj
  • Bandito 8 maj 2011, 7:02
    Ja bym nie polecał. W zimie zimno, w lecie skwar nie do wytzrymania! Bez klimy nie da rady wytrzymać. Chociaż to może zależeć od tego z czego jest blok, ja mam doświadczenia z wielkiej płyty. Tam było fatalnie, a co mnie jeszcze dodatkowo wnerwiało to hałasujące gołębie, które sobie lubiły siedzieć w takich kratkach pod dachem.
    Cytuj
  • demotywator 8 maj 2011, 7:41
    Jeśli chodzi o zalewanie to lepiej mieszkać pod dachem i ewentulanie naprawić jak sa jakieś usterki i przecieki niż być skazanym na durnych sąsiadów.
    Cytuj
  • kompressor 8 maj 2011, 11:30
    Pomyśl jak fajnie będzie się wnosić cięzkie mebleprzymrużenie oka A poza tym jak będzie niższe ciśnienie wody w rurach to na ostatnie piętro często nie dociera ona wcaleuśmiech
    Cytuj
  • losia 25 wrz 2015, 8:58
    Często w lato nie da się wytrzymać na ostatnim piętrze przynajmniej tak sąsiadka z góry zawsze mówi. A co do ostatniego piętar montujecie antywłamki? Alarmy przeciw włamaniowe? Bo ja zastanawiam się nad montażem jednak mój facet twierdzi że drzwi antywłamaniowe wystarczą
    Cytuj
  • temo 3 kwi 2024, 11:32
    Zobacz https://serwery1.pl/rozne-mieszkania-na-sprzedaz/ jestem zadowolony.
    Cytuj
  • rebon 10 kwi 2024, 17:26
    Zobaczcie https://terapiavia.pl/kawalerka-na-sprzedaz-tania-czy-zbyt-tania/ to naprawdę dobry wybór.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum