Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mieszkanie w Warszawie, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mieszkanie w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 4 mar 2017, 15:23
    olakoniesz napisał:No nie wrzucajmy wszystkich deweloperów do jednego worka, oczywiście, jeśli decydujemy się na zakup nowego mieszkania, wiadomą kwestią jest, że sprawdzenie wiarygodności dewelopera jest kluczową sprawą. Cały proces zakupu mieszkania jest raczej dłuższym procesem, to nie jak zakup nowego odkurzacza czy pralki uśmiech
    Pewnie że nie ale tu się nie pisze o małych deweloperach, którzy nie idą na ilość czyli chłam i kichę tylko chodź trochę chcą się wyróżnić celując w niszę inwestorską ale ludzie realizmu trochę. Ci deweloperzy nie sprzedają psełdo apartamentów po 30 m2 za 6500 zł za m2 bo to sprzedają robiący tzw przemysłówkę. To są małe najczęściej pojedyncze bloczki 3 max 4 piętra w cenie od 8 - 9 tysi w górę. I to kupują ludzie ceniący jakość i trwałość. A cała reszta to jak w markecie ma być tanio bo kasa z kredytu i się nie patrzy na jakość a jak już się patrzy to ogólnie bo nie oszukujmy się to my - robiący w tym fachu wiemy jak to jest zrobione i z czego a Wy kupujący generalnie G wiecie wielki uśmiech . I się cieszy później paniusia że kupiła apartament za 6 koła za m2 - przecież to komedia jest. Się tu niektórzy rozpisali że hej - dla nas budowlańców to możenie i w stodole mieszkać tylko po co później te lamenty - jak wam się pisze prawdę to się obrażacie i piszecie o wrzucaniu do jednego worka wszystkich a prawda jest taka że później u podobnych ludzi robimy remonty i słyszymy: ja bym więcej tego g nie kupiła wielki uśmiech ale kupiła.
    Cytuj
  • janna 29 mar 2017, 9:44
    To rzeczywiście bardzo dobra sieć komunikacyjna uśmiech Ja na to zwracam uwagę bo zależy mi na dobrym dojeździe do centrum.
    Cytuj
  • janna 29 mar 2017, 9:45
    zonja napisał:Warto zerknąć sobie na inwestycję inwestplanu na Grochowie Jest tam ciekawe rozwiązanie, z którego moim zdaniem warto skorzystać. Uważam, że mieszkania w tej lokalizacji, to idealna inwestycja. Zakup jest bardzo opłacalny.
    To rzeczywiście bardzo dobra sieć komunikacyjna uśmiech Ja na to zwracam uwagę bo zależy mi na dobrym dojeździe do centrum.
    Cytuj
  • zonja 5 kwi 2017, 16:41
    W okolicach Ronda Wiatraczna powstanie metro, więc dojazd do każdej dzielnicy będzie ułatwiony z Grochowa.
    Cytuj
  • mythicr7 27 kwi 2017, 9:48
    Ja mam mieszkanie w takim stylu i polecam, bo robi wrażenie przymrużenie oka
    Cytuj
  • kornik33 30 sie 2017, 22:25
    Też zaczynam szukać mieszkania w stolicy, aż się boję jak mi wyjdzie.
    Cytuj
  • Leon99 1 wrz 2017, 19:06
    Bez przesady samodzielnie można na luzie znaleźć mieszkanie uśmiech Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu. Wystarczy trochę czasu i internet i już. Wracając do tematu mieszkania w Warszawie to jest tu ktoś, kto kupuje mieszkanie na osiedlu Brzozowy Zakątek na Wilanowie? Ja własnie się zastanawiam nad tym osiedlem - w sumie to ładna okolica, dobrze skomunikowana z centrum . Sporo też zieleni. Martwiła mnie tylko bliskość obwodnicy ale byłem pare razy na tym osiedlu sprawdzić czy coś słychac i jest ok. Od obwodnicy dzielą he dwa pasy zabudowy więc w sumie dziwne by było gdyby było słychac przejeżdżające auta
    Cytuj
  • shogue 5 wrz 2017, 15:44
    Na Wilanowie to może nie koniecznie ale na Woli jak najbardziej warto, bo po pierwsze łatwo się przemieszczać bo dzielnica jest świetnie skomunikowana a po drugie dzielnica jest nadal zielona , a lofty Norwida inwestplanu zapowiadają się naprawdę ciekawie
    Cytuj
  • filka 19 wrz 2017, 9:42
    Do mnie też przemawia raczej Wola, Nowe Odolany się ładnie prezentują no i spodobała mi się okolica tego osiedla, w pobliżu są dwa duże parki i będzie dużo zieleni i tereny rekreacyjne na osiedlu.
    Cytuj
  • hanka100 27 wrz 2017, 18:24
    No jeśli chodzi o parki to Wilanów jest najlepszym wyborem. Nie ma drugiego takiego rejonu w Warszawie, gdzie jest tyle zieleni. Niedługo się będę tam wprowadzać, mój agent nieruchomości Eugeniusz Jaworski już znalazł dla mnie mieszkanie w dobrej lokalizacji, oferta została zaakceptowana, czekam tylko za dopięciem wszelkich formalności i w październiku będę mogła cieszyć się moim pierwszym, własnym mieszkankiem uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum