Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Narzędzia do remontu i ogrodu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Narzędzia do remontu i ogrodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ApoloniuszKorner 17 gru 2013, 16:10
    Nie wiem czy wiecie, ale sklep [url=http://megaobrabiarki.pl]megaobrabiarki.pl[/url] organizuje konkurs w którym można wygrać bon o wartości 300 zł do wykorzystania u nich na elektronarzędzia, i pomoce ogrodowe i inny asortyment. Co prawda za chwilę już zima, ale fajnie byłoby kupić kosiarkę spalinową 300 zł taniej przymrużenie oka Dlatego zachęcam
    Cytuj
  • plny 5 lut 2014, 23:38     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lut 2014, 10:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Polecam wam również narzędzia pneumatyczne znacznie ułatwiające posługiwanie się zwykłymi narzędziami - http://www.3arm.pl/ . Mają za zadanie redukcję wagi, przez co nie występuje żadna grawitacja podczas pracy narzędziami. Sprawia to, że wykonywane prace są bardziej precyzyjne i wykonywane są szybciej. Sprawdźcie ofertę narzędzi pneumatycznych.
    Cytuj
  • 6 lut 2014, 15:25
    plny napisał:Polecam wam również narzędzia pneumatyczne znacznie ułatwiające posługiwanie się zwykłymi narzędziami - http://www.3arm.pl/ . Mają za zadanie redukcję wagi, przez co nie występuje żadna grawitacja podczas pracy narzędziami. Sprawia to, że wykonywane prace są bardziej precyzyjne i wykonywane są szybciej. Sprawdźcie ofertę narzędzi pneumatycznych.
    No no i nie zapomnij maszyn przemysłowych podlinkować.
    Cytuj
  • charlotte1991 20 lut 2014, 7:10
    Mój mąż obecnie szuka narzędzi do remontu domu, bo czeka nas niemały w kwietniu... Na samą myśl mi słabo przymrużenie oka
    Z tego co wiem znalazł fajny zestaw elektronarzędzi. Cena jest całkiem przyzwoita a zestaw nie mały. Mi w oko wpadły płytki do łazienki bo szukałam wszędzie ciemnych i nie mogłam znaleźć uśmiech
    Cytuj
  • zylek 13 mar 2014, 13:08
    Musicie mieć przede wszystkim solidną wiertarkę i wkrętarkę. To podstawa. O ile remont jest generalny, to warto od razu postawić na coś profesjonalnego, na poziomie sprzętów Celmy. Kiepskie narzędzia realnie sprowadzą na was wyłącznie problemy - nie będą w stanie przetrwać całego remontu, więc narazicie się tylko na zbędne koszty.
    Cytuj
  • emgielka 17 mar 2014, 13:16     (ostatnio zmieniony przez autora 17 mar 2014, 13:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja niedawno kupiłam sobie kosiarkę za około 700 zł. W końcu przygotowujemy się na wiosnę. Szukamy urządzeń, które nam ułatwią porządkowanie ogrodu. Kupiliśmy też tam mega fajne meble ogrodowe z technorattanu.
    Cytuj
  • Samsuan 17 mar 2014, 22:32
    Ja swoje narzędzia i części do maszyn którymi pracujemy na co dzień kupuję tylko w ehak24 bo tylko tam mam wszystko w jednym miejscu czego potrzebuję i no i oczywiście co najważniejsze to jest po protu tanio. Potrzebuje jakieś szelki bezpieczeństwa czy chwytaki do blach to tylko tam ceny są znośne. Poz tym jakby ktoś mówił, że to niewiadomo co to firma Hak to bardzo znana marka i istnieje od 1989 roku i działają w branży urządzeń dźwignicowych, więc poważna firma jak widać.
    Cytuj
  • majestic24 23 kwi 2014, 21:09
    Wiesz takich sklepów jest jeszcze kilka. Ogólnie im więcej sprawdzisz tym lepiej. Dzięki temu masz dobre rozeznanie w cenach.
    Cytuj
  • hipcio 2 cze 2014, 7:04
    Dokładnie - warto jest sobie porównać ceny w praktycznie wszystkich sklepach internetowych . Dzięki temu masz lepszą orientację w cenach.
    Cytuj
  • zylek 14 lip 2014, 13:18
    To oczywiste. Celmę kupowałem w Leroy Merlin, trafiliśmy na promocję. W zasadzie dzięki temu udało sie kupić to w miarę tanio. Ale z drugiej strony wiertarkę kupujesz raz na wiele lat, więc po co kombinować?
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Twój ogród