Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Ozdoby / meble ożywiające salon

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ozdoby / meble ożywiające salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mufia 18 maj 2013, 13:49
    Cześć, proszę o rady, w jaki sposób najlepiej jest ożywić salon. Chodzi mi tutaj najbardziej o jakieś mało inwazyjne detale, coś, co pomoże trochę ożywić pustkę pomieszczenia. Dotąd preferowaliśmy minimalistyczny wystrój, ale stało się to zbyt męczące.
    Cytuj
  • sonique321 20 maj 2013, 10:53
    Tkaniny i odpowiednie oświetlenie- podstawa.
    Cytuj
  • Blue89 22 maj 2013, 21:46
    Kwiaty i światło.
    Cytuj
  • Klivana 25 maj 2013, 13:18
    Szczegóły rzeczywiście mogą wnieść sporo ożywienia. Mogą to być np. jakieś ozdobne poduszki, byle były porządnie wykonane (np. z włóknem poliestrowym), to wtedy dłużej będą cieszyć oczy.
    Cytuj
  • samuraj 1 lip 2013, 12:41
    wiesz co może jakieś poduszki, ciekawa lampa? To powinno w jakiś sposób nadać wnętrzu wyrazu, nei wiem jakie masz kolory więc nie moge powiedzieć co konkretnie będzie najlepiej pasować.
    Cytuj
  • mscislaw 1 lip 2013, 20:08
    A pomyślałeś o odpowiednim oświetleniu? przymrużenie oka Dobrze dobrane jest integralną częścią dobrze urządzonego salonu. Osobiście uważam, że ma ono najważniejsze znaczenie w klimacie pomieszczenia.
    Cytuj
  • yy88yy 1 lip 2013, 21:23
    fototapeta, naklejki na ścianę, obrazy, jakieś elementy dekoracyjne m.in. świeczki, kwiaty, ramki itp
    Cytuj
  • plny 17 lip 2013, 12:12
    Fototapety na drzwi, ściany. Ja ostatnio do salonu kopiłem co bardzo ożywiło pomieszczenie uśmiech
    Cytuj
  • zuzia83 18 lip 2013, 16:14
    Ja lubię akcenty i dekoracje, które nawet w minimalistycznym wystroju nadadzą pomieszczeniu odpowiedni klimat i ciepły charakter wnętrza. Najpierw proponuję zacząć od wyboru odpowiedniego, ciepłego koloru farb słoneczny lub bezowy, albo pomarańczowy - wtedy możesz zachować minimalizm, ale uzyskasz "ciepły" efekt pomieszczenia. Do tego dobrze wyglądają obrazy lub ramki na ścianach i kwiaty w rogu pokoju - koniecznie w dużych donicach. Lampa z dużym, ciemnym abażurem też się przyda.
    Próbuj - aż dobierzesz wreszcie coś odpowiedniego dla siebie wielki uśmiech
    Cytuj
  • pawelpiotr 2 wrz 2013, 14:24
    Oj tak, oświetlenie potrafi zrobić DUŻO, bardzo dużo uśmiech polecam od razu zaopatrzyć się w oświetlenie ledowe uśmiech piękno opraw + duże oszczędności uśmiech najlepiej i najtaniej wg mnie kupowac je przez Internet.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum