Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Panele czy parkiet??, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Panele czy parkiet??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • martinus22 22 lis 2014, 16:32
    Czy zdecydowaliście się na jakichś fachowców co to położą i możecie polecić podobnych co kładą [url=http://]betonowe posadzki przemysłowe[/url]? Jeśli możecie podesłać strony internetowe to byłbym wdzięczny.
    Cytuj
  • grejs 22 lis 2014, 22:28     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2014, 22:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie się bardzo podoba parkiet i przy okazji remontu dużego pokoju zastanawiam się właśnie nad położeniem takiej podłogi, no ale mam dwie wątpliwości, po pierwsze, czy damy radę zrobić to z TŻ samemu, a po drugie, czy parket kupiony w markecie, na przykład [url=http://www.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-boazerie/panele-deski-parkiety/parkiety,a190.html]tu[/url] jest dobrej jakości. Czy ktoś go ma i może napisać kilka słów?
    Cytuj
  • mscislaw 23 lis 2014, 16:34
    Osobiście jestem zdania,że lepiej sprawdzi się podłoga z paneli, ewentualnie deska.
    Niestety ale parkiet jest ciężki do utrzymania w dobrym stanie. Jest również o wiele droższy. My razem z żoną zdecydowaliśmy się na panele. O wysokim stopniu ścieralności.
    Zamawialiśmy je w Praktikerze.
    Cytuj
  • charlotte1991 12 gru 2014, 12:42
    Ja bym wybrała panele ale jeśli nie jesteś pewny co ci się będzie bardziej podobać to radzę Ci skorzystać z programu do wizualizacji wnętrz. Dzięki niemu będziesz wiedział co pasuje do Twojego domu/mieszkania.
    Cytuj
  • martinus22 14 gru 2014, 13:23
    Panele są lepsze, choć droższe.
    Cytuj
  • Trypolis 30 sty 2015, 19:09
    My jesteśmy nastawieni na położenie parkietu w mieszkaniu. To chyba nieco bardziej skomplikowana sprawa niż panele i wymaga pomocy fachowców, prawda?
    Cytuj
  • Vigonia 9 lut 2015, 19:48
    Trypolis napisał:My jesteśmy nastawieni na położenie parkietu w mieszkaniu. To chyba nieco bardziej skomplikowana sprawa niż panele i wymaga pomocy fachowców, prawda?
    No raczej, a nawet nie raczej tylko na pewno. Znam osoby, które chciały przyoszczędzić na montażu i się przejechały na tym.
    Cytuj
  • Trypolis 10 lut 2015, 18:19
    Vigonia napisał:
    Trypolis napisał:My jesteśmy nastawieni na położenie parkietu w mieszkaniu. To chyba nieco bardziej skomplikowana sprawa niż panele i wymaga pomocy fachowców, prawda?
    No raczej, a nawet nie raczej tylko na pewno. Znam osoby, które chciały przyoszczędzić na montażu i się przejechały na tym.
    Czyli rozumiem, że u ciebie wszystko przebiegło jak najlepiej? Zajmowali się tym odpowiedni ludzie?
    Cytuj
  • Vigonia 19 lut 2015, 20:31
    Trypolis napisał:Czyli rozumiem, że u ciebie wszystko przebiegło jak najlepiej? Zajmowali się tym odpowiedni ludzie?
    U mnie podłogę położyli Parkiet Studio i rzeczywiście wszystko przebiegło jak najlepiej. Także mogę ich polecić z czystym sumieniem.
    Cytuj
  • TianaR 22 lut 2015, 16:46
    w sumie to nie jest skomplikowaneuśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum