Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Płytki łazienkowe z motywem liści

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płytki łazienkowe z motywem liści

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 13 lut 2012, 10:01
    Witam!

    Jak się Wam podobają te oto płytki z motywem liści płytki łazienkowe Lucerna Zawilec?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • robson00 21 lut 2012, 23:09
    Nie podobają mi się. Za bardzo yy pstrokate przymrużenie oka
    Cytuj
  • Juhaz 18 mar 2012, 13:49
    Całkiem fajne, chociaż osobiście jestem zwolenniczką stonowanych kolorów i klasycznych łazienek. Sama zdecydowałabym się raczej na ekskluzywne płytki ceramiczne Calacatt z serii my-way.
    Cytuj
  • emka27 26 lis 2012, 19:36
    A mnie się podoba bardzo taka łazienka, prosty styl i jednocześnie egzotyczny klimat
    Cytuj
  • Emillia 15 gru 2012, 18:20
    Ja szukam subtelnych z motywem różanym.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 9:32
    Ja jestem fanatyczką mozaik, płytki w kwiaty mnie nie ruszająuśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 29 gru 2012, 21:57
    Trochę pstrokate są, ale jeśli Ci się podobają, to czemu nie?
    Ja w ogóle uważam, że aranżacje łazienki , salonu czy sypialni to jest indywidualna sprawa i powinnismy do nich kupować to, co nam się podoba. Nie trzeba się tu super jakoś kierowac opinią innych.
    Cytuj
  • szkulik 2 sty 2013, 23:37
    Dla mnie za dużo kolorów, wolę proste minimalistyczne wnętrza wolałabym łazienkę w takim stylu
    Cytuj
  • kejsler 4 sty 2013, 12:08     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2013, 11:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Moja ciocia ma takie płytki i to wygląda naprawdę świetnie. Lepsze są takie płytki od zwykłych ponieważ widać, że ma się duszę artysty oraz stara się stworzyć coś pięknego w naszym mieszkaniu uśmiech

    Cytuj
  • pistacja 11 sty 2013, 13:26     (ostatnio zmieniony przez autora 11 sty 2013, 13:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie w moim guście te kafelki. Ja zrobiłam swoją łazienkę w minimalistycznym stylu w czerni i bieli z kwiatowym dekorem między szafką a lustrem i z fioletowymi dodatkami w postaci mydelniczki, ręczników, kubków na szczoteczki itp.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Panele do salonu