Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podłoga w domu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podłoga w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Gritto 4 maj 2015, 11:08
    Zamierzamy położyć u siebie parkiet. Jeszcze nie wiemy jaki dokładnie, ale raczej jakieś rodzimy gatunek. Zastanawiamy się też, czy pomoc specjalistów jest w takim wypadku potrzebna.
    Cytuj
  • Trybent 7 maj 2015, 12:15
    Na pewno pomoc specjalistów jest wskazana, inaczej można się przejechać na swoich "możliwościach". Ja nie ryzykowałem i nie żałowałem.
    Cytuj
  • Gritto 15 maj 2015, 16:03
    Trybent napisał:Na pewno pomoc specjalistów jest wskazana, inaczej można się przejechać na swoich "możliwościach". Ja nie ryzykowałem i nie żałowałem.
    A kogo wzięliście do położenia tego, jeśli nie jest to jakaś wielka tajemnica?
    Cytuj
  • 19 maj 2015, 22:00
    panele z drewna np buka przymrużenie oka
    Cytuj
  • Trybent 25 maj 2015, 12:35
    Gritto napisał:A kogo wzięliście do położenia tego, jeśli nie jest to jakaś wielka tajemnica?
    U nas parkiet położyli Parkiet Studio. Nie mieliśmy żadnych uwag i do dzisiaj podłoga prezentuje się bardzo dobrze.
    Cytuj
  • nabierak 31 maj 2015, 15:58
    Jeśli chodzi o podłogę w jakimkolwiek miejscu to radziłbym być ostrożny z braniem montażu w zestawie z samą klepką, a to dlatego, że ten montaż niestety z reguły odbywa się aby szybciej. Dobry montaż podłogi nie może być robiony po łebkach. Lepiej popytać znajomych kogo polecają do montażu podłogi, albo np. sąsiada. Poczta pantoflowa zawsze się sprawdza. uśmiech
    Cytuj
  • nowika 23 wrz 2015, 18:20
    na szczescie mamy w rodzinie dobrego fachowca, ktory zapewnia nam dobry montaz okien, drzwi a nawet ostatnio wlasnie podlogi a raczej parkietu przymrużenie oka
    Cytuj
  • 23 wrz 2015, 20:38
    nowika napisał:na szczescie mamy w rodzinie dobrego fachowca, ktory zapewnia nam dobry montaz okien, drzwi a nawet ostatnio wlasnie podlogi a raczej parkietu przymrużenie oka
    to doceniajcie go bo to w dzisiejszym świece samych fachowców internetowych prawdziwy skarb wielki uśmiech
    Cytuj
  • Spidi4 15 paź 2015, 14:30
    Przy robieniu podłogi bardzo przyda Ci sie miernik laserowy.Tez niedawno robiliśmy to u nas w domu i kupiliśmy taki marki Peaktech. Szukałem wtedy takiej najbardziej dokładnych i sporo osób pozytywnie wypowiadało się na ich temat.
    Cytuj
  • Crilalio 17 paź 2015, 9:59
    Znajomi mają podłogi z ArtCore
    Jakościowo bardzo dobre i zadowoleni są tez z ceny. Nie wiem czy 10 tys wystarczy ale napisz do nich o wycenę, bo sądzę że tak
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum