Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Remont dachu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Remont dachu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • barnaba1 2 kwi 2015, 9:03
    oj !!!!! nie każdego będzie stać . A przepuszczanie pary wodnej ? - dużo gorsze niż dla wełny .
    Cytuj
  • martinus22 30 cze 2015, 23:29
    Przede wszystkim to skup się na wyborze dobrej blachy, bo to od niej dużo zależy, dopiero potem wybieraj wełnę. Wiadomo, że to się uzupełnia, ale dach jest najbardziej narażony na wodę, wilgoć, itp.
    Cytuj
  • losia 8 lip 2015, 15:46
    Remont dachu to nie tania sprawa. Jeżeli jednak potrafimy zrobić to sami to oszczędzamy na fachowcach.
    Cytuj
  • barnaba1 8 lip 2015, 23:51
    Tylko , że sami to wiemy o dachach tyle co nic . Tysiące ludzi wykonuje dachy i większość wykonuje to źle . To wygląda tak , że idzie tysiąc baranów , a ja będę 1001. Dlaczego tak się dzieje ? - bo wykonawcy pojęcia nie mają , a inwestor jeszcze mniej . Praktycznie nie widziałem jeszcze dobrze wykonanego dachu , a popełnione karygodne i podstawowe błędy świadczą wyłącznie o braku wiedzy w tym temacie . Przykro mi , ale to na prawdę tak wygląda . Większość inwestorów patrzy się na dachy u sąsiada i uważa , że jak on ma tak zrobione , to znaczy , ze my mamy też dobrze - a to kompletna nieprawda . Dzisiejsze technologie wykonania dachu wymagają nie tylko znajomości poruszania się po drabinach , ale przede wszystkim rozumienia technologi , a więc po co i dlaczego trzeba wykonać określone rzeczy ,a 100 na 100 przypadków pokazuje , że tak nie jest . Ciekaw jestem , kto twierdzi , ze umie bez błędów wykonać dach wg obecnych wymagań i faktycznie tak wykonuje . Pokażcie mi architektów , którzy w szczegółach maja o tym pojęcie , a ilu jest inspektorów nadzoru , co na tym się znają . w Polsce można policzyć ich na palcach . Powtarzam - jeszcze raz - nie widziałem dobrze wykonanego dachu w Polsce , a mogę pokazać u siebie . Mogę każdemu pokazać co najmniej kilka błędów popełnionych przy realizacji jego dachu , a problem polega na tym , ze źle wykonany dach , to zawsze źródło ciągłych kłopotów . Technologia , te membrany , ocieplenia i.t.p. mają sens , jak dobrze są zastosowane i wykonane , bo jeśli nie , to szkoda Waszego zachodu .
    Cytuj
  • Natalia_29 10 lip 2015, 18:09
    Nie stać mnie na razie na remont dachu, oczyszczę tylko go z mchu a za remont zabiorę się za rok. Poproszę męża o to.
    Cytuj
  • zott 14 lip 2015, 19:21
    Tworzywa polimerowe są w tej chwili najlepszymi dostępnymi materiałami i pomimo ich ceny dobrze jest w nie zainwestować. Miałem problem z kolei ze znalezieniem odpowiedniego wykonawcy w rozsądnej cenie. Większość zarzucała tak wygórowanymi cenami, że nie miałem odwagi się na żadnego zdecydować. W końcu trafiłem i udało mi się znaleźć odpowiednią ekipę, ponieważ są tam firmy, które nie posiadają swoich stron internetowych uśmiech
    Cytuj
  • rebon 10 kwi 2024, 16:27
    Sprawdź https://terapiavia.pl/umywalki-dobor-oraz-montaz/ naprawdę polecam.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum