Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Robimy salon, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Robimy salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 6 paź 2015, 18:20
    Niedawno chcieliśmy wymienić meble w salonie. Przejrzeliśmy mnóstwo ofert, jednak większość z nich okazała się być zbyt droga. Zdecydowaliśmy się więc na zakup okleiny i oklejenie mebli. Meble wyglądają naprawdę dobrze- dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy.
    Cytuj
  • Spidi4 15 paź 2015, 14:33
    Dla mnie to jak ktoś juz bierze się za remont powinien najpierw pomyśleć o tym jakie narzędzia będą mu potrzebne i co powinien kupić. Gdy my zaczynaliśmy remont podstawą dla nas był zakup mierników. Szukałem wtedy takich najdokładniejszych. Wiele osób polecało te marki Peaktech no i szczerze mówiąc działają bez zarzutu.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 18 lis 2015, 7:43
    A może jednak trzeba zrobić jakąś wizualizacje? [url=http://extravagauza3dvisualisation.co.uk/]Zobacz[/url] takie pomysły Ci się podobają?
    Cytuj
  • zott 18 lis 2015, 9:50
    Mi się bardzo podoba kiedy w salon jest urządzony w nowoczesnym stylu a jedną ścianę zdobi fototapeta jakiś taki wzór nowoczesny np. jakieś miasto uśmiech Ja do swojego salonu zamówiłam zdjęcie Paryżu nocą w kolorze czarno-białym. Firma u której zamówiłam ma bardzo dużą galerię zdjęć do wyboru
    Cytuj
  • ankit 19 lis 2015, 20:43
    zott napisał:Mi się bardzo podoba kiedy w salon jest urządzony w nowoczesnym stylu
    Mnie też się podoba, zwłaszcza jak mówimy o mieszkaniu, a w salonie jest jeszcze kominek. Tylko nie elektryczny, lecz taki zdecydowanie bardziej "prawdziwy", czyli bio (no bo o inny w mieszkaniu ciężko). Według mnie nie jest przesadnie drogi taki [url=http://]biokominek cena[/url] może wynieść już niewiele ponad 1000 zł choć oczywiście może dojść i do 10x tyle. W każdym razie uważam, że warto takie coś mieć u siebie.
    Cytuj
  • zagubiona 24 lis 2015, 5:45
    A ja na twoim miejscu bym pomyślała o takim rozwiązaniu ....grzejniki-do-zadan-specjalnych/ Szczerze mówiąc bardzo się zdziwiłam widząc te propozycje po raz pierwszy. Może dlatego, ze grzejniki zawsze były pod oknami. A tu zupełnie inne propozycje, które mi się bardzo spodobały. Okazuje się, ze dobrze zainstalowany grzejnik nie tylko będzie dostarczał ciepło, ale i będzie ozdobą. Ja juz się zapaliłam do tego pomysłu.
    Cytuj
  • jadwiniabuduje 25 lis 2015, 11:25     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lis 2015, 11:27, w całości zmieniany 2 razy)
    A co sądzicie o betonowej ścianie w salonie? Albo o takim suficie? Ściana mniej mi się podoba, sufit jest jak dla mnie świetnym pomysłem. Na razie jestem na etapie decyzji gdzie zamówić beton w mazowieckim
    Cytuj
  • gulfie 26 lis 2015, 18:00
    Ale myślisz o całych płytach z betonu architektonicznego czy może czymś co imituje go? Jeśli chodzi o beton to weź sobie przejrzyj ofertę morgan-moller.com - albo lepiej zajrzyj do showroomu. Fajne pomysły na wyposażenie ale i dekoracje właśnie z betonu.
    A wogóle masz już pomysł na wnętrze czy szukasz inspiracji?
    Cytuj
  • betina22 2 gru 2015, 12:06
    Do salonu będę kupować meble tutaj Są w niższych cenach niż w normalnych sklepach. Marki światowe i bardzo dobrej jakości. Często też są promocje i właśnie czekam na jutrzejszy dzień bo ma być akcja Gorący Czwartek. wtedy ceny spadają do 80%. Poluję na meble KLER.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum