Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Sypialnia:), strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sypialnia:)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lena222 27 paź 2016, 14:07
    Tak naprawdę to nie wyobrażam sobie innego łóżka jak drewniane i takie też mam jakieś trzy , czy cztery lata temu kupiłam w Flori Meble wraz z materacem i nie zamienię go na żadne inne. Wygoda, elegancja to u mnie najważniejsze cechy, które każde łóżko musi mieć, a moje zdecydowanie takie jest.
    Cytuj
  • emilly 31 paź 2016, 10:44
    A to muszę sprawdzić bo właśnie poszukuję solidnego drewnianego łóżka pod materac. I wbrew pozorom znalezienie idealnego nie jest tak łatwe.
    Cytuj
  • korbacz384 25 lis 2016, 15:45
    emilly napisał:A to muszę sprawdzić bo właśnie poszukuję solidnego drewnianego łóżka pod materac. I wbrew pozorom znalezienie idealnego nie jest tak łatwe.
    Ja znalazłem w ofercie mebli kalwaryjskich uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 26 mar 2017, 20:20
    U nas w sypialni stoi tylko łóżko, komoda, nakastliki oraz szafa - garderoba, z tych systemów przesuwnych... Zamierzam teraz na wiosnę ją trochę unowocześnić, dodając [url=http://tco.com.pl/akcesoria-meblowe/wyposazenie-garderoby/] szuflady, kosze cargo, czy wieszaki [/url] uśmiech zależy m na zyskaniu większej przestrzeni.
    Cytuj
  • shogue 11 wrz 2017, 13:36
    W sypialni najważniejsze jest łóżko, fajnie wygląda oświetlone taśmami activejet, które dają pomieszczeniu fajny nastrój uśmiech
    Cytuj
  • elfka 17 paź 2017, 11:23
    my w sypialni mamy łóżko i materac kupiony w Ikei. Bardzo dobrze się na nim śpi.
    Cytuj
  • shogue 5 maj 2018, 15:38
    Oświetlenie też musi być nastrojowe. U nas stoi lampka 3 D activejet z pięknymi wizualizacjami i dwa kinkiety nad łóżkiem
    Cytuj
  • engii 27 cze 2018, 12:49
    Oświetlenie i ładny duży fotel, żeby się wygodnie czytało uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 28 cze 2018, 9:59
    u mnie w sypialni oświetlenie też odgrywa ogromną rolę. sobie zrobiłam sufit podwieszany z lampkami led, białymi oraz takimi delikatnie wpadającymi z czerwony odcień wiecie żeby było klimatycznie. to o tyle fajnie wygląda że ściany mam w kolorze Kwitnącego Migdałowca z duluxa kolory świata i to się świetnie ze sobą komponuje. Za dnia zupełnie inaczej wygląda niż wieczorem i o to mi właśnie chodziło
    Cytuj
  • dominoj 2 paź 2018, 11:56
    jeśli chodzi o łóżko do sypialni to mi najbardziej podobają się najprostsze propozycje czyli kilka desek pozbijanych razem ładnie obrobionych papierem ściernym i solidnie wylakierowane
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum