Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wanna czy prysznic?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wanna czy prysznic?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Yosemitysam 9 lis 2010, 14:08
    Czeka nas wymiana wanny i w ogle remont całej łazienki. Zastanawiam sie nad wanną lub kabiną prysznicowa z hydromasażem. Jak uważacie co jest lepsze?
    Cytuj
  • Bandito 9 lis 2010, 15:07
    Zależy co kto lubi. Czy wolisz na stojąco czy na leżąco. Się kąpaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 9 lis 2010, 15:45
    Nie no zdecydowanie wanna lepsza! Jesli chcesz wziąc szybki prysznic to zawsze możesz z takiej opcji w wannie skorzystać, gorzej w druga stronę. W kabinie raczej nie zrobisz sobie relaksującej kąpieliprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Gaik 9 lis 2010, 17:55
    Jesli tylko metraż łazienki na to pozwala to nie rezygnuj z wanny. Zawsze mozna się w niej zrelaksować, wygrzać. Jak przemarznę to zawsze ratuje mnie gorąca kapieluśmiech Ja nawet zrezygnowałam z pralki w łazience na rzecz wanny, bo mam małą łazienkę. Ale pralkę wstawiliśmy do kuchni, bo jak dla mnie wanna to podstawa. A prysznic zawsze można wziąć w wannieuśmiech
    Cytuj
  • marsjanin 9 lis 2010, 20:26
    Ale biorąc prysznic w wannie nie masz tej swobody, bo chlapiesz na lewo i prawo. A tak wypasiona kabina to jest touśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 9 lis 2010, 22:10
    E tam, wystarczy zamontować drążek rozporowy i zasłonę i po problemie!
    Cytuj
  • Specyfinder 9 lis 2010, 22:50
    Zasłony raczej nie polecam. Ale są specjalne osłony, wanna z zabudowaną jedną ścianką, żeby mozna było wziąć prysznic. Pozwalaja połączyć przyjemne z pożytecznymuśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 10 lis 2010, 1:01
    Jeżeli liczysz się z kosztami to na pewno wanna (nawet duża i porządna) wyniesie Cię mniej niż kabina z hydromasażem. Ale z kolei w uzytkowaniu ekonomiczniej wyjdzie natrysk, nawet jakbyś się długo hydromasowałprzymrużenie oka to i tak wody wyleci mniej niż do napełnienia dużej wanny.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 10 lis 2010, 7:04
    Ale z tego co zrozumiałam w grę wchodzi wanna i panel prysznicowy z hydromasażem, nie zwykła wanna i prysznic z hydromasażem tak?
    Cytuj
  • Yosemitysam 10 lis 2010, 9:41
    Tak tak, jedno i drugie urządzenie na pewno ma być z hydromasażem tylko nie wiem czy to będzie prysznic czy wanna. W sumie aż tak często sie nie kąpię w wannie... może moja lepsza połowa częsciejprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum