Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wyposażenie gastronomii, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyposażenie gastronomii

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 2 cze 2020, 7:00
    Electrolux jako firma zawsze wydawał mi się być w czołówce nowatorstwa. Jak tylko słyszałam o jakiś nowościach na rynku to okazywały się właśnie electroluxa uśmiech Ewidentnie chce nam ułatwiać życie, a to dla mnie mega na plus.
    Cytuj
  • Brigget 29 gru 2020, 21:39
    To prawda, teraz wypuścili nawet zmywarkę MaxiFlex w wersji Slim, jeśli ktoś nie ma miejsca na taką standardową.
    Cytuj
  • Olivka89 1 sty 2021, 18:43
    A czy ta wersja Slim różni się czym jeszcze od tej standardowej czy tylko tym, że jest węższa?
    Cytuj
  • ola_by_ola 31 maj 2021, 13:38
    Luiziana napisał:skusiłam się i kupiłam tą zmywarkę z trzecim koszem MaxiFlex super, jak mówiłam mieści od groma naczyń za jednym zamachem. teraz węszę za płytą indukcyjną co polecacie ?
    Luizjana, jeśli chodzi o zmywarkę przemysłową to nie brałabym pod uwagę Electroluxa. Jest taka marka Winterhalter i oni specjalizują się w zmywarkach stricte dla restauracji, kawiarni, piekarni etc. Najwyższa jakość, dużo modeli i pojemności takich zmywarek do wyboru. Generalnie sprzęt marzenie – będziesz zadowolona.
    Cytuj
  • jackowskyy 11 lis 2021, 16:18
    czy prowadząc biznes w sieci franczyzy to oni wyposażają punkt? Zastanawiam się nad Barfa Kebab, ma trochę funduszy do zaintestowania a biznes gastro zawsze gdzieś mi się tam marzył am nawet fajną lokalizację na oku
    Cytuj
  • areksad77 14 lis 2021, 20:02
    jackowskyy napisał:czy prowadząc biznes w sieci franczyzy to oni wyposażają punkt? Zastanawiam się nad Barfa Kebab, ma trochę funduszy do zaintestowania a biznes gastro zawsze gdzieś mi się tam marzył am nawet fajną lokalizację na oku
    Dużo zależy od firmy i rodzaju umowy którą podpisujesz. W przypadku Bafry dostajesz gotowy punkt. Masz wszystko że tak powiem pod klucz, nawet jak nie masz miejscówki to Ci znajdą. Wystarczy wkład własny, podpisanie umowy, szkolenie i możesz działać.
    Cytuj
  • zylek 31 gru 2021, 9:36
    Zmywarka gastronomiczna musi mieć wypasione parametry, bo inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nagle masz duże obłożenie, ale okazuje się, że brakuje ci naczyń, bo sprzęt nie daje rady. Przerabialiśmy to, ale teraz ten problem już nie istnieje. Aktualnie mamy sprzęt Winterhalter przygotowany specjalnie dla bistro - zajmuje niewiele miejsca, a jest bardzo wydajny, zmywa szybko, no i jednocześnie, po jednym cyklu mamy czyste szkło, naczynia i sztućce. Mój wniosek po latach jest prosty: nie stać mnie na zakup zmywarki z niższej półki, bo to oznacza kłopoty. To samo dotyczy innych zmywarek.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum