Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Zabezpieczenie przedmiotów podczas transportu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zabezpieczenie przedmiotów podczas transportu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • poczytna 18 gru 2015, 15:20
    Przyznam szczerze, że właśnie skończyłam swoją pierwszą w życiu tak wielką przeprowadzkę. Wiecie, wcześniej to było tak, że z wynajmowanego mieszkania do drugiego wynajmowanego, a tym razem było to z miasta do miasta i to już do swojego własnego mieszkania. Tyle błędów co popełniliśmy... no ale mam nadzieję, że nie będę miała już nigdy więcej sposobności ich naprawy przymrużenie oka odnośnie porad, to tutaj (niestety już po czasie) znalazłam ciekawy artykuł http://www.angliapolska.pl/aktualnosci/52-transport-na-chlodno-czyli-jak-przewiezc-lodowke. Z pewnością przyda się osobom, które będą chciały przewozić większe rzeczy przymrużenie oka No i powodzenia wszystkim !
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 1 mar 2016, 21:30     (ostatnio zmieniony przez autora 1 mar 2016, 21:31, w całości zmieniany 1 raz)
    W jakim mieście sie przeprowadzasz bo chyba nie napisałeś? Generalnie firmy przeprowadzkowe zajmują się pakowaniem i zabezpieczaniem przedmiotów podczas przeprowadzki - mają do tego specjalne materiały i przyrządy. Ja przeprowadzałam się na Śląsku podczas studiów i wynajęłam firmę dar-bet.com.pl Poszło sprawnie, w rozsądnej cenie, a ja nie musialam za dużo wokół tego robić więc byłam zachwyconauśmiech Ale wiadomo, że przeprowadzka całego mieszkania to coś innego niż studenckie przenosinyuśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum