Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Dobre marki foteli samochodowych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobre marki foteli samochodowych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pomadka 22 lis 2010, 0:37
    Mają być bezpieczne i wygodne, zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Jakie marki foteli samochodowych polecacie? O jakich słyszeliście, że są niezawodne i dobrze zabezpieczone? Ja ostatnio w internecie natrafiłam na firmę Recaro, a to czego się o nich dowiedziałam z internetu skłania mnie ku myśleniu, że są to bardzo dobre fotele. A jakie wy polecacie i co uważacie za ich najlepsze cechy?
    Cytuj
  • Zosia_Samosia 22 lis 2010, 7:20
    Najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Producenci potrafią łądnie opakować tandetę i drogo ją sprzedać.

    Najlepiej obejrzeć materiał video na strnie TBN Uwaga na temat fotelików
    [url=http://uwaga.onet.pl/32718,wideo,172404,czy_twoje_dziecko_jest_bezpieczne_w_samochodzie,niebezpieczne_foteliki_samochodowe,czat.html]link[/url]

    A na stronie fotelik.info są opisy i testy różnych fotelików dla dzieci.
    Cytuj
  • Tirowiec 22 lis 2010, 9:39
    Jeżdząc po drogach z przerażeniem patrzę, jak rodzice zaniedbują używanie fotelika. Dzieci siedzą, ale są źle przypięte. Często siedzą na kolanach osoby dorosłej, to podczas hamowania lub kolizji może się źle skończyć. Kary i mandaty niewiele pomagają.
    Dziw bierze, że dorośli są tak samo nieodpowiedzialni jak dzieci.
    Cytuj
  • 9 sie 2011, 15:50
    Dopisuję się do zwolenników fotelików samochodowych Recaro – na początku mieliśmy a teraz się przerzuciliśmy na young Sporta, bo mały bardzo szybko rósł i chyba najlepszy będzie właśnie szeroki przedział wagowy 9-36kg.
    Cytuj
  • HaAnia 29 wrz 2011, 16:45
    Jeśli chodzi o Recaro to w pełni się z Tobą zgadzam. Faktycznie dobra firma, produkująca porządny sprzęt dla dzieci. My mamy ten model fotelika i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. A jeśli chodzi o inne firmy zajmujące się podobnymi wyrobami, to słyszałam jeszcze, że Maxi Cosi jest dobre, ale głowy za to nie dam, bo sama nie kupowałam żadnego ich fotelika.
    Cytuj
  • Fin 7 lut 2012, 14:36
    Jakie jest zdanie na temat fotelików zintegrowanych Jak w tym przypadku
    Cytuj
  • 9 cze 2013, 17:09
    Wg mnie takie foteliki samochodowe, które można przenosić do innego auta są praktyczniejsze, przynajmniej w moim przypadku, bo mamy z mężem oddzielne samochody, a wbudowanie w każdym z aut takiego byłoby zbyt kosztowne... Też mamy Recaro Young Sport i sprawdza się znakomicie uśmiech
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum