Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak obniżyć opłaty za kuriera, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak obniżyć opłaty za kuriera

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Paulinka77 28 lut 2013, 18:31
    Przy wysyłaniu paczek na Polskę czy nawet za granicę ( ja do Anglii wysyłałam raz i w Polsce 2 razyy) bardzo fajnie sprawdza się taka stronka Można sobie sprawdzić , w parę minut po ogłoszeniu co się chce wysłać dostaje się oferty od tych co sa zainteresowani żeby to przewieźć i to z cenami już i sporo taniej jak porównałam z jednym czy drugim kurierem
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 12:00     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 12:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Często skorzystanie z firmy transportowej może okazać się tańsze, niż wysyłanie czegoś za pośrednictwem kuriera, warto zapytać o możliwość przesyłki konsolidacyjnej, jeśli jest to transport drobnicy (a pojedyncza paczka JEST drobnicą) i istnieje możliwość "doczepienia" się do transportu dla innych zleceniodawców, to koszty przewozu na danej trasie dzielone są pomiędzy poszczególnych zleceniodawców uśmiech
    Cytuj
  • bonnnie 19 wrz 2014, 9:58
    myślę że na stornach brokerskich tj. FastPost.pl będziesz mieć lepsza ofertę.
    Cytuj
  • wezo 9 kwi 2024, 9:55
    Zobacz https://naturawitasp.pl/coraz-wiecej-sklepow-wysyla-towar-do-niemiec/ w tej chwili to najlepsza opcja.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum