Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jaki samochód dla dziewczyny, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki samochód dla dziewczyny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lenuszka 20 lis 2015, 12:11
    Używane Toyoty lub Hondy można znaleźć w http://www.chodzen.pl/toyota-pulawska/samochody-uzywane w fajnej cenie. uśmiech
    Cytuj
  • marylouldz 30 lis 2015, 16:18     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lis 2015, 16:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja od pół roku jeżdżę Dacią Sandero i moge z ręką na sercu polecić. Szczególnie do jazdy po mieście uśmiech Wysoko się siedzi i wszystko widać uśmiech http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/kadjar/kadjar/
    Cytuj
  • helenaa91 1 gru 2015, 9:54
    Samochód dla dziewczyny powinien być stosunkowo niewielki i możliwie jak najprostszy - ja mam obecnie Opla Corsa i jestem zadowolona, choć jest już stary, więc zastanawia się nad kupnem nowego. Obecnie najbardziej podoba się Opel ADAM - tutaj http://opel.autozoliborz.pl/promocje-opel/ znalazłam go na wyprzedaży.
    Cytuj
  • mike012 30 lis 2019, 12:18
    Małe autka są super, wszędzie nim zaparkujesz w mieście i koszty eksploatacyjne nie uszczuplą Twojej kieszeni w tym także OC. Najlepiej ubezpieczenia szukaj w porównywarkach jak Cuk.
    Cytuj
  • filka 13 gru 2019, 8:15
    W sumie dla każdego inne auto będzie idealne bo to rzecz gustu i kwestia finansów o tym decyduje. Akurat ja rozważam zakup samochodu na firmę z salonu Porsche Centrum Sopot. W tym salonie mają rewelacyjnych doradców wiec mam nadzieję że będę wkrótce śmigała ślicznym autem
    Cytuj
  • karmelcia 29 sty 2021, 11:15
    kupiłam sobie Hondę CR-V Hybrid, jestem z tego auta zadowolona. Jeździ się dobrze, auto ma niska emisje spalin i wykorzystuje i-MMD. Dzięki temu ma dużą moc nie zużywając dużo paliwa, dostosowuje tryb jazdy do sytuacji.
    Cytuj
  • Marcela90 29 sty 2021, 18:44
    Fajnie zainwestować w dobre auto i mieć ten komfort i przyjemność jazdy, uwielbiam jeździć i dużo czasu spędzam w samochodzie, cenie wyposażenie dlatego kupiłam sobie niedawno honde CRV, która ma technologię i-MMD, śmiga jak marzenie.
    Cytuj
  • brokka 28 mar 2021, 14:03
    jak dla kobiety polecam odwiedzić salon Bawaria Motors Mini w Warszawie na Czerniakowskiej. Kupiliśmy u nich mini Pacemana
    Cytuj
  • Judzia77 28 maj 2021, 23:27
    Jak dla dziewczyny to coś małego najlepiej, polecam Mini countrymana, sama mam od kilku lat Countrymana, zgrabne, nie duże autko, idealne do miasta. Niby małe a wnetrze przestronne. Ma klase. Kupowałam akurat w katowickiej Bawaria Motors Mini. Miła obsługa, fajnie mi doradzili
    Cytuj
  • milla88 22 sie 2021, 21:47
    A może Suzuki, mam juz w sumie 3 auto tej markii chwale sobie. nie dawno kupiłam suzuki swift w Katowickim salonie MMCARS. Salon na ul Lotnisko, polecam maja tu duzy wybór aut, także innych marek
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum