Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jaki system do lokalizacji pojazdów ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki system do lokalizacji pojazdów ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 4 lis 2012, 12:35
    Jaki system do lokalizacji pojazdów wybraliście do swojego auta?
    Lokalizatory gps od navifleetu są ok? Jak przeglądam ich www to wydaję mi się naprawdę ciekawe te ich rozwiązania. HELP?
    Cytuj
  • siti0550 5 lis 2012, 15:09
    Ja używam GPSu w telefonie uśmiech Świetnie się sprawdza i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Najważniejsze jest to, żeby w miarę regularnie aktualizować mapy.


    Cytuj
  • Kajakarz 10 lis 2012, 8:56
    ale takiw telefonie to auta przed kradzieżą nie obroniuśmiech)
    Cytuj
  • majowa 16 cze 2013, 21:35
    Najtańszą i najlepszą ofertę na polskim rynku ma Monitoring GPS PetSoft z Gdańska. Oferta korzystna W cenę pakietu startowego wchodzi lokalizator i wszystkie roczne koszty. Firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wsparcie techniczne mailowe i telefoniczne.
    Cytuj
  • hipcio 11 lip 2013, 9:06
    Jest dużo systemów oferujących monitoring GPS ale przyznać trzeba jedno - ma on niezwykle korzystny wpływ na zarządzanie flotą. Optymalizuje trasę, dyscyplinuje kierowców, wspomaga logistykę. przymrużenie oka
    Cytuj
  • szeptamy 19 wrz 2013, 20:19
    a co myślicie o monitoringu samochodowym? Ma fajną opcję z sondą paliwa, żeby wiedzieć ile paliwa kierowca zużył. Zastanawiam się nad kupnem takiego testowego do naszej firmy, ale nie wiem po ile chodzą takie cuda uśmiech
    Cytuj
  • waloria 20 wrz 2013, 10:48
    Też używam gps w telefonie i nigdy mnie nie wywiózł w pole uśmiech
    Cytuj
  • feed 2 paź 2013, 20:17
    U mnie sprawdza się [url=http://]monitoring pojazdu[/url] Gdańskiej firmy. Jest tani i działa bezproblemowo. Najbardziej jestem zadowolona z szybkiego serweru i ciągle aktualizującej się historii trasy.
    Cytuj
  • charlotte1991 21 paź 2013, 17:26     (ostatnio zmieniony przez autora 22 paź 2013, 9:00, w całości zmieniany 1 raz)
    U Nas sprawdza się monitoring. Serwer działa błyskawicznie, urządzenia są dokładne a nasza praca stała się dokładniejszauśmiech
    Cytuj
  • rozpisanamama 3 sty 2014, 14:10
    Ja sobie bardzo cenie lokalizatory gps firmy PetSoft z Gdańska Korzystam z nich od dłuższego czasu i do tej pory nigdy nie miałam z nimi problemów.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Dywaniki do auta