Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Kultura na drodze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kultura na drodze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • decybel 29 lip 2010, 16:38
    Witam dzisiaj w drodze do pracy jechałem za oplem vectrą. W pewnym momencie kierowca Vectry ostro zahamował i skręcił w boczną uliczkę. Nie włączył kierunku i prawie się w niego wpakowałem !!!
    Jak tak można skrzywienie W związku z tym chcę się zapytać co was denerwuje w jeździe innych ? Czy też macie jakieś niemiłe doświadczenia dotyczące kultury jazdy innych użytkowników naszych dróg ???
    Cytuj
  • gongu 29 lip 2010, 20:27
    Mnie najbardziej denerwują kierowcy wyprzedzający na trzeciego. Jedziesz sobie spokojnie, a tu nagle jakiś wariat wyskakuje na twój pas. No i co wtedy robisz ostro po hamulcach. A co jeśli kierowca jadący za tobą akurat pisze smsa? Koszmar !!! Niektórzy ludzie chyba nie myślą.
    Cytuj
  • xerox 30 lip 2010, 0:25
    Ja niestety nie mam samochodu i najczęściej korzystam z komunikacji miejskiej lub poruszam się pieszo. Kilka miesięcy temu w czasie ulewy stałem sobie na przystanku autobusowym nie wadząc nikomu! Oczywiście przed przystankiem utworzyła się dość pokaźna kałuża wody. Kierowca Opla Vectry jechał z prędkością przynajmniej 60 km/h ! Nie zwolnił, nawet nie starł się objechać tafli wody. Nie zostawił na mnie suchej nitki. Tego dnia spóźniłem się na zajęcia, bo musiałem wrócić do domu żeby się przebrać smutny
    Cytuj
  • henur 30 lip 2010, 6:06
    Xerox muszę przyznać, że niejednokrotnie też byłem świadkiem takiego zachowania kierowców.
    Cytuj
  • daga90 30 lip 2010, 8:10
    Decybel, Xerox nie mieszkacie czasem w tym samym mieście. Może kierowca Vectry to wasz wspólny znajomy wielki uśmiech
    Cytuj
  • farko 30 lip 2010, 10:49
    xerox napisał:Ja niestety nie mam samochodu i najczęściej korzystam z komunikacji miejskiej lub poruszam się pieszo. Kilka miesięcy temu w czasie ulewy stałem sobie na przystanku autobusowym nie wadząc nikomu! Oczywiście przed przystankiem utworzyła się dość pokaźna kałuża wody. Kierowca Opla Vectry jechał z prędkością przynajmniej 60 km/h ! Nie zwolnił, nawet nie starł się objechać tafli wody. Nie zostawił na mnie suchej nitki. Tego dnia spóźniłem się na zajęcia, bo musiałem wrócić do domu żeby się przebrać smutny
    Xerox niektórzy to lubią. Darmowy prysznic w gorący dzień wielki uśmiech
    http://www.youtube.com/watch?v=OkogSO4nHp4&feature=related

    Cytuj
  • dzasper 30 lip 2010, 12:02
    A ja mam dość ludzi którzy na parkingu pod centrum handlowym zajmują dwa miejsca. Jeśli mają problem ze wzrokiem, to z jakiej paki ktoś im dał prawo jazdy ???
    Cytuj
  • marcyz 30 lip 2010, 13:04
    Jeśli chodzi o parkowanie to zapomnieliście wspomnieć o kierowcach, którzy zostawiają swój tak blisko twojego, że nie jesteś w stanie otworzyć drzwi. Jest ok jeśli zablokowana jest tylko jedna strona, ale co zrobić kiedy trafi się dwóch takich przyjemniaczków wielki uśmiech
    Cytuj
  • anetka21 30 lip 2010, 16:56
    Ja już mam dosyć ludzi wymuszających pierwszeństwo. Zużycie benzyny w moim autku przez to ciągłe przyhamowywanie wzrasta kilkukrotnie skrzywienie
    Cytuj
  • ragik 30 lip 2010, 19:06
    Anetka ludzie wymuszają pierwszeństwo tylko i wyłącznie dlatego, bo inni kierowcy nie są na tyle kulturalni, aby dopuścić ich do ruchu drogowego !!!
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: DIESEL czy BENZYNA