Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Leasing czy kredyt samochodowy co wybrać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Leasing czy kredyt samochodowy co wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ImprovedFinance 26 lut 2012, 17:18
    Leasing czy kredyt na samochód? co bardziej się opłaca? jakie obowiązki spoczywają na leasingobiorcy? Wszystko to znajdziesz na moim blogu:

    Zapraszam
    Cytuj
  • ImprovedFinance 26 lut 2012, 17:21
    Wszystko to opisane będzie na przykładzie samochodu o wartości 25 tys zł.
    Ile możesz zaoszczędzić? Na tym przykładzie jest to suma ok. 1 700 zł

    Cytuj
  • Kajakarz 8 paź 2012, 20:40
    Jak się jest przedsiębiorcą, to wydaje mi się, że jednak poszperać za leasingiem - czy to samemu, czy przez jakichś wyspecjalizowanych brokerów jak czy inni. Jak się z kolei jest osobą prywatną to wyjścia nie ma - tylko kredytuśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 28 paź 2012, 10:08
    Ta porównywarka ofert leasingowych całkiem ok, choć mnie to zawsze ciekawi jak szybko takie porównywarki są aktualizowane i jak często - w końcu oferty leasingu czy to kredytów dość często się zmieniają, a potem trafiam w internecie na jakieś zestawienie sprzed pół roku i wtedy mnie lekko trafia. To już chyba raczej poszłabym porównywać do tych brokerów jak to wyżej ktoś pisał, bo to już robią na żywca przegląd aktualnych ofert i bez żadnych dodatkowych opłat z tego co widzę, więc jak dla mnie taka opcje to jest super.
    Cytuj
  • blue-green 11 paź 2013, 19:45
    Zdecydowanie leasing w dobrej firmie leasingowej . Oferta Impuls- leasing to jedna z najlepszych propozycji na rynku przeznaczona jest wszystkich przedsiębiorców, bez względu na to jak jest wielkość prowadzonego biznesu.
    Cytuj
  • erykit 12 kwi 2014, 13:56
    Moim zdaniem lepszy będzie kredyt. Zapoznaj się z [url=http://www.comperia.pl/kredyty_samochodowe]tym porównaniem[/url] i dzięki temu zobaczysz jaki będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie przymrużenie oka Jest to aktualne porównanie, które jest cały czas uzupełniane tak więc warto jest regularnie sprawdzać przymrużenie oka
    Oferty zmieniają się szybko.
    Cytuj
  • akbar 10 cze 2014, 16:47
    wszystko to kwestia indywidualna, tak na dobrą sprawę, więcej w tym temacie można poczytać np. http://www.selcar.pl/blog/auto-w-firmie-jak-je-sfinansowac/
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum