Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu ?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sajana 15 mar 2015, 2:41
    Ja z moim używanym Peugeotem byłam przed zakupem, razem z poprzednim właścicielem w Okręgowe stacji kontroli w Łodzi, gdzie sprawdzili mi samochód, czy jest sprawny, co ma do wymiany... Nie mam żadnych znajomych mechaników, wiec oni byli dla mnie gwarancją jako firma.
    Cytuj
  • szarlottka 17 mar 2015, 12:24
    Ja patrzę głównie na cenę, przebieg i na to ile auto spala. W tym miesiącu mąż ma mi sprowadzić samochód z Niemiec ale obiecał, że przerobi na gaz. Nie chcę tracić kasy na paliwo bo mnie na to nie stać. Gaz jest o połowę tańszy i w mojej pracy na pewno lepiej się sprawdzi - bardzo dużo jeżdżę.
    Cytuj
  • Lozo32 17 kwi 2015, 20:15
    A nie pomyślałeś o zakupie dodatkowo czujnika w temperatury w cieczach i gazach? Dzięki temu można wiele sprawdzić pod czas zakupu samochodu.
    Cytuj
  • Aniela22 19 kwi 2015, 19:22     (ostatnio zmieniony przez autora 21 kwi 2015, 17:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Masz na mysli takie czujniki temperatur jakie widziałam tutaj http://www.czaki.pl/ ? My jakis czas temu szukaliśmy nowego samochodu. Oczywiste jest to że nie zawsze tak od razu trafi się na jakiś fajny okaz. No i jak nie jesteśmy mechanikiem z wykształcenia albo nie mamy kogoś znajomego kto dobrze zna sie na samochodach to warto się własnie w takie rzeczy zaopatrzyć. Dzięki za podpowiedź o tym czujniku, pewnie gdy będziemy sie rozglądać za kolejnym samochodem pomyślimy o takim własnie zakupie.
    Cytuj
  • kieta 19 cze 2015, 13:33
    A może jest jakiś problem z ogrzewaniem i klimatyzacją po prostu? Najlepiej niech zobaczy to jakiś specjalista od [url=http://]klimatyzacji samochodowej serwis[/url] albo warsztat i od razu Ci naprawią i wycenią?
    Cytuj
  • bat-man 2 lip 2015, 19:45     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lip 2015, 15:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Masz rację, teraz takie upały, że nie wyobrażam sobie jeździć bez sprawnej klimy. W serwisie www.perfectclima.pl można nie tylko zrobić przegląd, ale i przeczyścić układ, no i nabić nowe chłodziwo R1234YF
    Cytuj
  • Glinka 17 wrz 2015, 17:29
    Musisz przede wszystkim pamiętać o tym, by ubezpieczyć samochód. Ubezpieczenie oc jest obowiązkowe, więc trzeba je mieć. Ac natomiast jest dobrowolne, więc tego nie trzeba opłacać.
    Cytuj
  • mceglarz 2 maj 2018, 12:22
    Czy ktoś kupował używany samochód w salonie Carolina Toyota Włochy i może podzielić się opinią?
    Cytuj
  • UllKa 3 maj 2018, 12:27
    Co do ubezpieczenia to w cuk warto zapytać, albo sprawdzić na ich kalkulatorze gdzie zapłacimy najmniej za OC.
    Cytuj
  • mike012 30 lis 2019, 12:15
    Dokładnie, warto zwrócić uwagę na aktualne OC a także badania auta oraz przebieg silnika. Z OC pomogą Ci porównywarki, takie jak Cuk, które w swojej bazie mają dużą ilość ofert ubezpieczycieli i można tam znaleźć tanie OC.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum