Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Parking przy lotnisku Okęcie w Warszawie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Parking przy lotnisku Okęcie w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 7 cze 2013, 17:18
    Zna ktoś jakieś miejsce przy Okęciu w którym można zaparkować autko na kilka dni?
    Cytuj
  • fleszyn 7 cze 2013, 18:29
    Pewnie że znam. Wszystkie parkingi wokół Okęcia znajdziesz w tym miejscu http://www.polskielotniska.com/parkingi/lotnisko-chopina/
    Nie wiem jak na innych ale na parkingu Lider możesz być spokojny o swoje autko uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 30 cze 2013, 17:53
    jeśli zależy ci na tym, żeby auto było bezpieczne no i też cena przystępna to myślę, że najlepszy będzie dla Ciebie ten parking sam z niego korzystam więc wiem co mówię.
    Cytuj
  • sloneczko9 2 lip 2013, 12:44
    Zajrzyjcie sobie także na ten parking Warszawa Okęcie. Ceny są przyzwoite jak na Warszawę i jak na parking przed lotniskiem. Taka, uwaga ode mnie: przed przyjazdem warto zarezerwować sobie miejscówkę.
    Cytuj
  • hipcio 11 lip 2013, 8:57
    Zazwyczaj szukam w stolicy parkingów łączących w sobie kilka cech: strzeżony, ubezpieczony, monitorowany. A gdy oferuje jeszcze transfer na lotnisko to już całkiem fajnie. Zajrzyjcie sobie na znajdziecie tam właśnie takie parkingi o których pisze.
    Cytuj
  • zott 12 lip 2013, 12:41
    Szczerze to nie korzystałam jeszcze z parkingu przy lotnisku w Warszawie. Korzystałam jednak z parkingu przy lotnisku we Wrocławiu Z obsługi jestem zadowolona.
    Cytuj
  • zlotyklos 24 lip 2013, 13:01
    kolega wyżej ma rację, ja sama też korzystam z parkingu przy alei Krakowskiej 42 Park & Fly. Moim zdaniem jeden z lepszych parkingów, najbardziej przekonuje mnie zarówno to, że mają bardzo przystępne ceny, ale najważniejsze jest to, że auto jest bezpieczne i nie martwię się o nie, jak jestem na wakacjach.
    Cytuj
  • Gabi103 10 paź 2013, 21:43
    Przystępne ceny ma parkinglotnisko 18
    A nie sugerowałam się tylko ceną ale i bezpieczeństwem. Ma wszystko to co oferują inne parkingi, czyli stzreżony i monitorowany parking, dowóz na lotnisko za darmo. A cena - chyba mają najtaniej.
    Zostawiłam już tam 2 razy samochód w ciągu 2 lat.
    Cytuj
  • pomadka 23 paź 2013, 18:06
    no wiesz ceny swoją drogą, ale mnie zależy przede wszystkim na tym, żeby z autem nic się nie stało, jak się będę byczyć na wakacjach no i też jak obsługa miła to kolejny plus.
    Cytuj
  • plny 11 gru 2013, 9:26
    Ja polecam parking przy lotnisku Okęcie, przy ul.Szyszkowa 48 . Jest to strzeżony, całodobowy parking niedaleko lotniska. Sprawdźcie ceny oraz zalety skorzystania z tego parkingu.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Tuning