Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Pasagon zamiast Lublina, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pasagon zamiast Lublina

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mundek24 2 sty 2011, 15:40
    A ja miałem styczność przez kilka lat z Lublinami i były to tandetnie wykonane auta ,psuły się dość często mimo że nie woziły żadnego ładunku....O komforcie podróży można było zapomnieć.

    Wcale nie były wytrzymalsze od innych... no i ta korozja. Z czego oni je robili?

    Jeżeli ktoś chce kupić za tą cenę to nie ma sprawy ale sam fakt,że nie wytrzymał konkurencji daje do myślenia....

    Cytuj
  • Firmowiec 2 sty 2011, 19:19
    To jakaś parodia. Jeszcze silnik jest do rzeczy. Za to cena 55-80 tys. pln średnia cena ok 70 tys. Pytanie czy z vat czy bez. Za 70 tyś jest Master i w porównaniu z Lublinem to Mercedes taki Master!!!
    Cytuj
  • Mieciozawodowiec 2 sty 2011, 21:14
    Czy naprawdę zaprojektowanie zintegrowanych lamp przednich czy tylnych było takim problemem? Reszta to zwykły Lublin 3 po face liftingu - jeśli wyeliminują problemy techniczne Lublina z silnikiem i rdzą to może nie będzie tak źle.

    Trzeszczenie plastików można znieść, ale jak blacha zacznie gnić a silnika nie da się odpalić po nocnym zimowym postoju to mam nadzieję że auto zniknie z rynku tak szybko jak się pojawiło. Podsumowując – za wysoka cena, wygląd – straszny, technika – made in who knows?, wyposażenie – standard za dopłatą.
    Cytuj
  • Prostownik 2 sty 2011, 23:42
    Według mnie to że samochód jest prosty jak konstrukcja cepa to jego zaleta. Części pochodzą od Lublina wiec będzie prościej i taniej o części zamienne. Ramowa konstrukcja jest mocna i wytrzymała, a modułowy charakter to IDEALNE rozwiązanie.

    Może maska nie powala pięknem ale spójrzcie np. na firmy budowlane czy inne - jeżdżą Truckami, starymi VW'mi i innymi nastoletnimi pojazdami. Ładowność przecietna i nie powala na kolona.

    SILNIK Andori to BARDZO dobra konstrukcja - prosta ale wydajna, mocna i w miarę oszczędna. Cena 80 tys złotych???? Naiwniak może da się nabrać że to niezwykła okazja.
    Cytuj
  • giwko1 8 sty 2011, 0:55
    Za takie pieniądze może być. Jeśli nie będzie jeżdził Kubica, silnik wytrzyma spokojnie 500 tys. kilometrów. Skrzynia biegów KIA znana i montowana od kilkunastu lat ( delikatne łożyska ). Stylistyka- taka sobie.
    Cytuj
  • francesco 11 sty 2011, 14:27
    Stylistycznie to jest dramat. Naprawdę mogli się postarać o coś bardziej strawnego. Nie wróżę temu pojazdowi kariery na naszym rynku. To już nie lata 90. kiedy kupowano Poloneza bo był tani.
    Cytuj
  • iwona_z 18 sty 2011, 14:36
    Gusta gustami, myślę, że można przywyknąć. Ale cena według mnie zbyt wysoka, jak na leciwą konstrukcję rodem jeszcze z PRL.
    Cytuj
  • zsp 21 sty 2011, 14:41
    Szkoda że nie projektujemy już w Polsce nowych aut. Fajnie byłoby mieć narodową markę...
    Cytuj
  • specjalistka 24 sty 2011, 14:42
    A co się stało z prototypem dostawczaka, który miał zastąpić lublina? Nosił oznaczenie zdaje się LD100. Z tego co wiem wszystko było gotowe. Potrzebne były tylko środki na wdrożenie do produkcji.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum