Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Przygotowanie samochodu do zimy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przygotowanie samochodu do zimy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarek7 19 wrz 2015, 21:32
    Przygotowujecie już swoje auta na sezon jesienno-zimowy? Co sądzicie o profilaktycznym dodaniu specyfików w stylu ceramizer itp. żeby nie mieć problemu z uruchomieniem auta jak chwyci mróz?
    Cytuj
  • tymmko 29 wrz 2015, 12:59
    Ja na pewno będę wlewał u siebie, niedługo będę wymieniał olej i zrobię aplikacje
    Cytuj
  • Meggi85 30 wrz 2015, 12:45
    Przede wszystkim wymiana opon i przeglad przed zimą. Co do opon to i tak wymieniam co sezon bo jakos nie ufam letnio zimowym. Teraz jednak musze kupic nowe. Ale zobacze na Ford Motocraft bo na stronie mi jakies oferty ostatnio wyskoczyly ze z wymiana juz kolo 200zł.
    Cytuj
  • Masa 3 paź 2015, 18:51
    @up, oni mają też dobrą ofertę jesli chodzi o przegląd. Z tą wymianą kół to nie zagłębiałem się za bardzo w temat, ale niebawem i tak trzeba bedzie wymienić na zimówki.
    Cytuj
  • Spidi4 7 paź 2015, 16:17     (ostatnio zmieniony przez autora 13 paź 2015, 17:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Bez względu na to czy jest to samochód osobowy czy tir trzeba zadbać o to by był w 100% sprawny. Znajomy ostatnio znalazł firme [url=http://www.gawlik-przyczepy.pl/wulkanizacja-tirow.htm] w tym miejscu[/url] która zajmuje sie wulkanizacją tirów. Takie samochody bez odpowiednich opon są bardzo niebezpieczne.
    Cytuj
  • MartynKa79 13 paź 2015, 19:55
    Co do wymiany opon w Fordzie, to tutaj jest szczegółowo opisane co i jak - http://bit.ly/1ho4KMl dla mnie oferta jest całkiem dobra.
    Cytuj
  • jarzebina 18 paź 2015, 22:21
    niezłe mają te ceny, do mojego to nie widziałam jeszcze opon za 200 zł z montażem, a tu proszę, w autoryzowanym serwisie przymrużenie oka
    Cytuj
  • stobejczyk 22 paź 2015, 1:43     (ostatnio zmieniony przez autora 23 paź 2015, 14:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Bez opon zimowych to chyba już nikt nie jeździ, ale to nie wszystko. Przed zimą warto zrobić gruntowniejszy przegląd. Mojego Forda co roku na jesieni daję do przejrzenia w stacji napraw http://www.lipski.pl/naprawy.php , nie znam się na budowie silnika ani układów mechanicznych a oni dają mi pewność, że nic nagłego się nie stanie.
    Cytuj
  • Glinka 22 paź 2015, 17:45
    Sezon jesienno- zimowy jest straszny. Nie dość, że samochód stoi na dworze i niszczeje, to jeszcze nie zarażony na różnego rodzaju opady. W zeszłą zimę nasze auto zostało potraktowane gradem. Było na nim kilka konkretnych wgnieceń. Auto zawieźliśmy do Airconstruction, a tam usunęli wgniecenia bez lakierowania. Mam nadzieję, że tej zimy się to nie powtórzy.
    Cytuj
  • Masa 26 paź 2015, 1:10
    Trochę mnie zaskoczyłaś tymi cenami szczerze mówiąc, bo zawsze wydawało mi się, że jeśli autoryzowany serwis to i cena... autoryzowana. Wcale nie muszę przepłacać u okolicznych mechaników skoro w zasięgu jest taka opcja i to z montażem w cenie. Fajnie, że mi podpowiedziałaś.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Następna: Wariatory cierne