Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Taxi przez internet

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Taxi przez internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Vicen 30 lip 2013, 13:56     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 13:57, w całości zmieniany 2 razy)
    Tak jak w temacie - korzystaliście kiedyś z takiej usługi? Jak się sprawuje? Ogólnie większość telefonów ma teraz dostęp do neta, może więc tego typu [url=http://]taxi przez internet[/url] to dobre rozwiązanie. Macie jakieś doświadczenia?
    Cytuj
  • Borewicz07 30 lip 2013, 16:57
    Jeśli ktoś korzysta często z taxi to ma kartę klienta i zniżki. Po prostu dzwoni i za chwilkę taxi ma pod blokiem.
    Co innego przesyłki, zanim zamówimy kuriera warto porównać ceny, i w tym pomocny jest net.
    Cytuj
  • maks1234 29 sie 2013, 0:04
    to taxi przez neta przydatne jest wielki uśmiech
    Cytuj
  • bobeb 9 wrz 2013, 15:36
    Szczerze powiem, że nie słyszałem o tym pomyśle. Będę musiał mu się bardziej przyjrzeć. Przydatne jest zwłaszcza po imprezach wielki uśmiech
    Cytuj
  • Agna 19 wrz 2013, 12:36
    Ja mam kartę klienta więc korzystam z jednej sieci taxi.
    Cytuj
  • szarlottka 23 paź 2013, 21:51
    Ja omijam taksówki szerokim łukiem. Kiedyś czytałam artykuł i jakoś nie chciało mi się wierzyć, że mogą być aż tak drogie. Dopiero po przejażdżce na lotnisko w Poznaniu przekonałam się na własnej skórze ile może kosztować 15-minutowa jazda taksówką.
    Cytuj
  • rozpisanamama 3 sty 2014, 14:04
    Ja korzystamuśmiech Moja ulubiona korporacja taksówkarska korzysta z lokalizatorów gps firmy PetSoft i dzięki temu zawsze przyjeżdżają na czas i skutecznie omijają korki w mieście.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum