Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Gdzie ubezpieczyć auto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie ubezpieczyć auto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 30 lip 2013, 16:06
    Gdzie obecnie najlepiej ubezpieczyć auto? Chodzi mi o cały pakiet oc i ac.
    Cytuj
  • mscislaw 30 lip 2013, 18:47     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 18:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Mi właśnie jakiś tydzień temu skończyło się ubezpieczenie i znalazłem w sieci ubezpieczenia oc i ac w bardzo dobrych cenach. Porównałem z moim poprzednim ubezpieczeniem i z miejsca zmieniłem firmęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • brakujaceogniwo 14 sie 2013, 14:43
    A masz jakiegoś ubezpieczyciela prywatnego? Może uda Ci się wynegocjować u niego też jakieś dobre warunki ubezpieczenia auta. Poszukaj też informacji w sieci, na porównywarkach i vortalach finansowych, wtedy zobaczysz jakie są w ogóle możliwości i co Ci najbardziej odpowiada.
    Cytuj
  • martynia 9 lis 2013, 13:25     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2013, 16:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ubek ocenzurował
    Cytuj
  • favcia 29 sty 2014, 2:06
    Mój mąż ubezpiecza już jakiś czas w generali i dość fajnie na tym wychodzi. Ostatnio miał zniżkę przy podpisywaniu umowy o przedłużenie polisy za bezwypadkową jazdę.
    Cytuj
  • drameer 29 sty 2014, 9:43     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lut 2014, 8:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej skorzystać z agencji ubezpieczeniowej , wyszukają najkorzystniejszą dla nas opcję uśmiech
    [url=http://leczzatoki.pl/leczenie_zzp.php]chore zatoki[/url]

    Cytuj
  • plny 29 sty 2014, 17:01
    Wiedzieliście, że można starać się o dodatkowe odszkodowanie nawet do 3 lat od zdarzenia. Sprawdźcie firmę , która może odkupić twoje odszkodowanie.
    Cytuj
  • mike012 7 paź 2019, 10:58
    Trzeba szukać w porównywarkach które pozwalają porównać i znaleźć najtańsze OC na rynku. Osobiście lubię tą na stronie Cuk.
    Cytuj
  • carbon 31 sty 2021, 16:58
    My ubezpieczamy nasze auta w Auto Matraszek w Markach, tak gdzie je serwisujemy. Kiedyś było to aso, mają super oferty od topowych ubezpieczycieli, a jeszcze potrafią super doradzić w doborze ubezpieczenia.
    Cytuj
  • artie 27 maj 2021, 13:15
    No właśnie ja już wiem, jak bardzo opłaca się sprawdzać i porównywać ceny w kalkulatorach. Teraz akurat kupiłam ubezpieczenie przez mfind.pl - bo mają taką akcję, że jak kupi się pakiet oc + ac za pośrednictwem ich strony (a ja i tak chciałam komplet) to dostaje się jeszcze 100zł zniżki, a i bez niej oferta u nich była najkorzystniejsza.
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum