Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Bardzo dobry telewizor., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bardzo dobry telewizor.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Begrud 28 wrz 2015, 12:05
    O tak rzeczywiście tak jest. Na tego typu stronach znajdziemy przede wszystkim bardzo jasne i klarowne recenzje. W moim przypadku kiedy miałem zamiar kupić telewizor przeglądałem nie tylko opinie na tych stronach. Dodatkowo jeszcze patrzyłem na recenzje na YT. Z racji tego, że znam angielski oglądałem różnego rodzaju filmiku branżowe oraz testy porównawcze. Było to bardzo dobre z tego względu iż wszystkiego się dowiadywałem - nawet o tych najbardziej ukrytych mankamentach przymrużenie oka mogli o tym w ten sposób opowiadać gdyż to nie były artykuły sponsorowane.
    Cytuj
  • sylwia4012 11 paź 2015, 18:39
    Za 3 tys możesz mieć naprawdę dobry sprzęt. Dzisiaj możesz niezły TV kupić za mniejsze pieniądze, choć i mniej znanej marki. Nie znaczy gorszej uśmiech Poczytaj dla przykładu opinie o telewizorze Manta - rodzimy producent, coraz chętniej wybierana marka bo płacisz za jakość a nie znany znaczek na ekranie. Masz spory wybór telewizorów, więc zależy ile cali preferujesz?
    Cytuj
  • tymoteuszek 13 paź 2015, 10:46
    Patrząc na propozycję z początku tematu można zaobserwować jak wiele się zmieniło w parametrach telewizorów przez ostatnie dwa lata przymrużenie oka Ja też celowałem w ten przedział cenowy przy zakupie nowego telewizora (kupowałem w tym roku, jakoś pod koniec marca). Chciałem się zmieścić między 2500 - 3000 zł. Ostatecznie kupiłem 48-calowego Samsunga UE48H6700 i jestem zadowolony. Chociaż zastanawiałem się czy nie wziąć jakiegoś 40" albo 42" z lepszymi parametrami, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony z tego wyboru.
    Cytuj
  • makalica87 13 paź 2015, 21:21
    Sony Bravia jest bardzo dobrym pomysłem. Piękne kolory uśmiech
    Cytuj
  • 16 lis 2015, 8:40
    Najlepiej popytać specjalistów od sprzętu RTV. Wybór jest naprawdę spory, a oni pomogą znaleźć sprzęt odpowiedni do twoich potrzeb czy wymagań.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum