FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fotografia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • faworytowy 17 kwi 2013, 13:52
    Kiedyś znajomek pokazał mi w Internecie bloga,na którym widziałem super fotki zrobione przez moim zdaniem profesjonalistkę. Zdjęcia są fajnie zrobione,ładne kolory,wyraźne obiekty. Sam ostatnio zaczynam się tym interesować,nawet dobrze mi to idzie, ale chciałem pomyśleć poważnie o tym moim hobby. Chodzi mi o to, czy ktoś zna się na tym? i może mi powiedzieć, jakie muszę mieć uprawnienia?, pozwolenia, na ewentualną sprzedaż moich fotek.?Nie chodzi mi o zwykłe zdjęcia, ale o ciekawe obiekty, przyrodę,nawet osoby.Dzięki za każdą pomoc.Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Maniuss 18 kwi 2013, 14:43
    Jak dlugo zdiecia są twoje i nikogo na nich nie umieszczasz, nie musisz miec uprawnień, tak mi sie wydaje, na allegro mógłbys je naprzyklad wystawić, jesli są serio dobre..pokaz tego bloga to wiecej ci powiem
    Cytuj
  • faworytowy 18 kwi 2013, 15:27
    no to znaczy to nie jest mój blog, ale ja też jestem raczej na podobnym etapie, ten blog nazywa sie tak, jest prowadzony przez Polke mieszkającą w Austrii. Nie wiem, jak to u nas wygląda, jak się chce założyć taki blog na wordpress?
    Cytuj
  • koniec 9 maj 2013, 13:25
    Nie potrzebujesz zadnych uprawnien. Po prostu sprzedajesz swoj produkt tak samo ja pralkę...
    Cytuj
  • mscislaw 14 maj 2013, 20:42
    A może byłeś na tej stronie poświęconej [url=http://]fotografii ślubnej[/url]? Wcale bym się nie zdziwił bo, zdjęcia na tej stronie są na najwyższym poziomie.
    Cytuj
  • LOLina 15 maj 2013, 11:56     (ostatnio zmieniony przez autora 15 maj 2013, 11:59, w całości zmieniany 2 razy)
    Zdjęcia możesz sprzedawać na stockach, Moja znajoma, kiedyś się bawiła w sprzedawanie, a że [url=http://ewephoto.blogspot.com/] robi dobre zdjęcia[/url], a że nie zawodowo, to przestała. Ale wspominała, że kasa nawet fajna, jak by się tym zająć konkretniej, muszę sama to sprawdzić w sumie.
    Cytuj
  • Anula92 22 maj 2013, 16:31
    Jest kilka portali gdzie można szkolić swoje umiejętności. Są też warsztaty;] natomiast jako amator musisz liczyć się z tym, że wystawiając swoje zdjęcia na tych portalach będą różnie oceniane. Fotografia to nie jest takie łatwe zajęcie, ale 3mam kciuki. Widzisz ja brałam udział w kilku takich sesjach na maxmodels.pl i nie wszyscy fotografowie byli profesjonlistami. W końcu każdy sie uczy. Tak czy siak zakupiłam w końcu album, solidny i elegancki, z tej stronki http://www.artalbums.pl i tam sobie składuje moje fotki. Radzę też zainwestować w taki, żeby móc pokazac innym, a także widzieć po zdjęciach efekty nauki. Życzę powodzonka
    Cytuj
  • blue-green 27 maj 2013, 18:53
    Jeżeli fotki są Twoje to możesz z nimi robić co chcesz. Swoją pasję fotografowania warto rozwijać poprzez udział w profesjonalnych warsztatach
    Cytuj
  • Vicen 10 cze 2013, 13:58     (ostatnio zmieniony przez autora 10 cze 2013, 14:12, w całości zmieniany 2 razy)
    tak właśnie to wygląda. Sam ostatnio uczestniczyłem w warsztatach organizowanych przez -
    Fajnie jest rozwijać taką pasje, nawet jeżeli nie wiążą się z tym żadne komercyjne benefity.
    Cytuj
  • xipi 11 cze 2013, 14:45     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2013, 9:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Żadne warsztaty, kursy, szkolenia nie pomogą nam jeśli nic nie jest robione z pasją. Pasja to jest podstawa jeśli chce się dalej rozwijać z wybranej dziedziny.


    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum