Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaka lustrzanka do 2 tysięcy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka lustrzanka do 2 tysięcy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zsp 8 wrz 2010, 23:15
    Jaką polecalibyście lustrzankę z niższej półki, czyli taką, której cena zamykałaby się w 2 tysiącach złotych?
    Cytuj
  • decybel 9 wrz 2010, 6:44
    Zakup lustrzanki do dopiero początek. Trzeba tą decyzję dobrze przemyśleć. Po niedługim czasie stwierdzisz pewnie, że potrzebny ci jest nowy obiektyw, a jest to zazwyczaj wydatek większy niż koszt aparatu. Powinieneś się na początku zastanowić do czego chcesz głównie używać aparatu.
    Cytuj
  • zsp 13 wrz 2010, 10:46
    U mnie wchodzi w grę tylko czysta amatorka. Trochę krajobrazów, trochę ludzi, trochę zwierząt może. Ale tak na własny użytek. Dlatego nie chcę przepłacać za sprzęt.
    Cytuj
  • mangok 13 wrz 2010, 13:39
    Jeżeli do tej pory korzystałeś tylko z aparatów kompaktowych, to jakakolwiek lustrzanka powinna cię zadowolić. Moim zdaniem niezależnie od ilości funkcji, każdy aparat musi być wygodny dla użytkownika. Dla jednej osoby lepszy będzie większy aparat, dla innej mniejszy. Dobrym pomysłem będzie wycieczka do sklepu i sprawdzenie kilku modeli.
    Cytuj
  • agent007 17 wrz 2010, 13:27
    Jeśli dotychczas nie miałeś doświadczeń z lustrzanką, postaw na jakiś prostszy, nie za drogi sprzęt. Z elektroniką jest tak, że się szybko starzeje więc za parę lat, gdy zbierzesz doświadczenie i będziesz już umiał określić, jaki sprzęt z wyższej półki cię interesuje, zmienisz po prostu aparat. Bo przecież nie kupujesz go na pół życia.
    Cytuj
  • zsp 21 wrz 2010, 14:25
    Dzięki za rady, ale przyznam szczerze, że spodziewałem się uzyskać bardziej konkretnych informacji. Ale doceniam trud tych, którym w ogóle chciało się coś napisać.
    Cytuj
  • agent007 24 wrz 2010, 23:53
    Wyszukiwarka internetowa Twoim przyjacielem, Kolego.
    Cytuj
  • zsp 27 wrz 2010, 11:41
    Ok, nie będę już tu zawracał głowy.
    Cytuj
  • ireeek 29 lis 2011, 15:56
    Nie chcę zaśmiecać forum więc podbijam temacik. Na tej stronce znalazłam aparat lustrzanka alfa nad których zakupem się zastanawiam. Mam na myśli SONY SLT-A35Y. Poza tym interesował mnie Sony SLT-A55VL. Pierwszy znalazłam w jednym sklepie za ponad 2tys, a drugi za 2,600. Czy ktoś się zna na tyle, żeby mi doradzić czy też droższy jest o wiele lepszy od tego tańszego o 600zł? Warto dopłacić, jak sądzicie??
    Cytuj
  • HaAnia 4 sty 2012, 11:08
    Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli w grę wchodzą lustrzanki cyfrowe do 2 tys. to tylko Sony Nexa brałabym pod uwagę. W tym przedziale cenowym to chyba najrozsądniejszy wybór. Pozdrawiam.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum