Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki laptop do pracy biurowej do 4 tys.?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki laptop do pracy biurowej do 4 tys.?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • antek99 25 wrz 2014, 10:24
    Nie wiem jaki laptop kupić. Najważniejsze aspekty to:
    - cena do 4 tys (ew. ciut więcej)
    - szybki (4-6 h przeglądania w necie, odpisywania na maile,
    odbieranie maili, ofert)
    - dobry obraz zdjęć oglądanych w necie, prezentowanych klientowi
    - bateria długo trzymająca
    - lekki +-2kg
    - mało awaryjny (choć na kilka lat)
    Słyszałem opinie, że laptopy toshiba są takie wytrzymałe? Widziałem na jpkomputery niektóre modele w dobrych cenach jednak nie wiem na co zwrócić uwagę. Jakieś propozycje?
    Cytuj
  • akbar 25 wrz 2014, 19:26
    za 4 tys. kupisz naprawdę dobre urządzenie, warto by miał jeszcze dodatkowe zabezpieczenia, poza tym powinien mieć mocną obudowę - najlepiej aluminiową, kupiłbym coś firmy samsung, bo według mnie to najlepsza i najmniej awaryjna marka, ja miałem ich lapka przez 6 lat i żadnej awarii, w sumie nadal dobrze się trzyma, ale kupiłem już nowego, o wyborze biznesowego lapka poczytasz np. http://www.morele.net/wiadomosc/laptopy-biznesowe-jak-wybrac-notebooka-biznesowego/393/
    Cytuj
  • jarek7 28 wrz 2014, 21:07
    Laptop do biura za 4 tysiące? za 2,5 można kupić bardzo dobry sprzęt.
    Cytuj
  • Moloo 30 wrz 2014, 18:49
    Może lepiej zrobisz jak zapytasz o to tutaj http://www.comperia.pl/forum/gsm . wiadomo że sprzęt biurowy bedzie miał inne parametry niż taki do wykorzystywania w domu
    Cytuj
  • Ecia 6 paź 2014, 13:42
    Jeżeli to ma być tylko praca biurowa to 4 tysiące to trochę za dużo
    Ale z czystym sumieniem polecę lenovo, sprawdzone i mało awaryjne
    Cytuj
  • rysiek_mela 29 paź 2014, 14:04
    Proponuję coś solidnego, np. MSI Gp70 Leopard Pro (Gp70 2Pf-074Xpl ) - bardzo fajnie, porządnie wykonany. Jestem posiadaczem od roku i brak jakichkolwiek problemów jak narazie, matowa matryca mniej męczy oczy. Wytrzymała bateria. Porządny zakup, ja jestem mega zadowolony. Sprawdź na jpkomputery.pl po ile chodzą obecnie. Ja za swój dałem niecałe 4 tys.
    Cytuj
  • martinus22 29 paź 2014, 19:28
    Przeważnie poleca się też ASUSy.
    Cytuj
  • kifonda 13 kwi 2015, 9:29
    O rany, bardzo dużo chcesz na niego przeznaczyć. Wejdź na nokaut.pl, to zobaczysz, że fajne laptopy do pracy biurowej możesz kupić prawie za dwa razy mniej. A potem pamiętaj jak laptop czyścić http://artelis.pl/artykuly/64608/Jak-czyscic-laptopa i poczytaj o tym czego nie instalować, żeby się nie wieszał.
    Cytuj
  • makintosz 16 kwi 2015, 15:37
    odradzam asusa, mialem , to buble , szybko sie wszystko scieralo na obudowie, grzal sie, glosny, 3 miesiace po gwarancji pierwsza powazna usterka
    Cytuj
  • adrarek 29 lut 2016, 16:00
    Z czystym sumieniem polecam ASUS-a, używam sprzętów tej marki od kilku lat i jestem bardzo zadowolony
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum