Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jakie słuchawki kupić

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie słuchawki kupić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • biokin 1 maj 2015, 14:47
    Powiedźcie mi proszę czy warto wydać 750 zł na takie słuchawki: Słuchawki Hi-Fi Sennheiser HD 558, jack 3,5 mm pozłacany, 108 dB, czarne. Znajomy je ma i bardzo poleca, ale on lubi wydawać sporo pieniędzy na niekoniecznie przekładające się na cenę towary język więc pomyślałem, że spytam większego grona.
    Cytuj
  • piegusek__ 3 maj 2015, 15:26
    Tym razem myślę, że dobrze radzi uśmiech Firma jest świetna, jak kupować słuchawki to tylko ich.
    Cytuj
  • kusmider 3 maj 2015, 15:38
    Mam takie same i jestem zadowolony.
    Cytuj
  • razorek09 5 maj 2015, 12:51
    Philips ma dobre.
    Cytuj
  • Wiki_W 28 maj 2015, 9:55
    To jest bardzo dobra firma. Mam sluchawki tej firmy i jestem bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • nabierak 30 maj 2015, 17:59
    Zgodzę się z poprzednikami, ale to nieprawda, że tylko oni produkują dobre słuchawki. Poza tym kiedyś miałem od nich dołączone pchełki do mp3 i były nie lepsze niż typowe słuchawki dołączane do zestawów komórek czy właśnie mp3.
    Cytuj
  • erykit 5 cze 2015, 7:28
    Wow to chłopie masz spore fundusze. Powiem Ci jednak,że sam Sennheiser ma obecnie chyba najlepsze słuchawki tak wiec jeśli dużo słuchasz muzyki to naprawdę warto jest zainwestować w coś takiego porządnego. Nie bedziesz żałował. Sam proponuję jednak zainteresować się innymi modelami, które są trochę tańsze ale również zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku.
    Ja obecnie mam te:
    http://najtaniej.co/produkt/sluchawki/sennheiser-rs-160.html - są bardzo solidne. wygodnie leżą na uchu i bardzo dobrze tłumią odgłosy otoczenia tak wiec możesz skupić się na muzyce.
    Kupisz je mniej więcej w okolicach 500 zł.
    Cytuj
  • ola_by_ola 12 lut 2020, 12:08
    douszne są spoko
    Cytuj
  • justynka90 19 paź 2020, 13:52
    razorek09 napisał:Philips ma dobre.
    też je mam i jestem z nich bardzo zadowolona!
    Cytuj
  • Judzia77 28 maj 2021, 23:14
    bardzo dobre są słuchawki polskiej marki Audictus, mam model Adrenaline idealne do biegania, na rolki itd.. nie wypadają z uszu, super jakosc grania. Polecam
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum