FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kamerka niania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • izapixi 11 wrz 2017, 8:55
    Hejka, moja siostra niedługo będzie mamą, myślałam żeby jej kupic elektroniczną nianię, tzn kamerkę z taką funkcją. Ona ma duży dom, pokój dziecka będzie na piętrze a kuchnia i reszta jest na parterze, myslę że kamerka by jej ułatwiła życie, zawsze to nie musiałaby co chwilę biegać do dziecka żeby sprawdzić czy jest wszystko ok. Co sądzicie?
    Cytuj
  • smajla 18 wrz 2017, 10:29
    My mamy w domu kamerkę mikavi, na telefonie mam apkę którą sobie sprawdzam co tam się w domu dzieje. Ma taki bajer że można też się przez nią komunikować, ja wszystko słyszę ale też mogę przekazać dźwięk, fajnie się to sprawdziło jak psiak w domu szalał i jak usłyszal głos to od razu zdziwiony i spokój się zrobił. Przy dziecku to na pewno będze ok, można podejrzeć maluszka, usłyszeć czy nie płacze, jest opcja nagrywania filmu czy robienia zdjęć.
    Cytuj
  • izapixi 7 gru 2017, 11:02
    kupiłam tę kamerkę mikvi, super sprawa uśmiech maluszek jest już z nami, wiem że młoda mama czuje sie trochę spokojniejsza jak ma dziecko na oku, na pewno nie biega jak szalona co chwilę sprawdzic co u niego przymrużenie oka można nnawrt podsłuchać czy nie płacze
    Cytuj
  • pauza28 28 lut 2022, 23:05
    kamerki sa ok chociaz wg mnie za maly obraz wielki uśmiech ja kupilam poprostu zwykla kamere z lanberga laczona z telefonem przez apke
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum