Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Gadżety dla facetów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gadżety dla facetów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarek7 6 cze 2017, 12:25
    Panowie bez jakich gadżetów nie wyobrażacie sobie życia? Co jest w Waszym niezbędniku?
    Cytuj
  • hicior33m 29 sie 2017, 20:14
    Skrzynka na narzędzia wielki uśmiech
    Cytuj
  • pajkama 19 paź 2017, 12:01
    Panowie macie alkomaty? Chciałabym kupić swojemu mężczyźnie na prezent, moja wiedza na ten temat marna, na co powinnam zwrócic uwagę? Jak sprawdzić czy to będzie dobry sprzęt?
    Cytuj
  • jarzebina 19 paź 2017, 20:43
    Bzdura. jak facet chce alkomat to czemu nie? To nie sugerowanie czegokolwiek, tylko odpowiedzialność. Mało to osób traci prawko (żeby tylko), bo niby czuli się dobrze, ale jednak nie sprawdzili? A tak to szybkie dmuchanie i po problemie. Jak dla mnie to alkomat mógłby być obowiązkowym wyposażeniem kazdego auta.
    Cytuj
  • alex10 5 gru 2017, 9:33
    Ja bym się ucieszył z akcesoriów do samochodu wielki uśmiech
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 22:57
    też jestem za posiadaniem alkomatu, mój facet dostał alkohita x50, wiem że to jeden z lepszych alkomatów, ma długą gwarancje i kalibracje darmowe, jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze, zawsze to hicior na imprezach wielki uśmiech
    Cytuj
  • qmilj 21 paź 2019, 13:02
    Cześć , Mam do Was pewne pytanie . Niedługo mój narzeczony ma urodziny . Niestety nie za bardzo wiem , co podarować mu z tej okazji . Pomyślałam , że może tym razem sprezentuje mu jakiś fajny i przydatny gadżet . Co Wy na to ? Ma to sens ? Co polecacie mi w ramach urządzeń z tej kategorii ? Fajnie byłoby gdyby taki prezent kosztował co najwyżej 300 - 400 zł i gdyby rzeczywiście był przydatny (mój mąż jest handlowcem , często korzysta z kompa i telefonu ). Interesuje mnie też coś trwałego oraz solidnego
    Cytuj
  • piuss 22 paź 2019, 5:03
    To może w takiej sytuacji kup mu powerbank? jak często korzysta z różnych urządzeń to na pewno takie coś mu się przyda do szybkiego ładowania
    Cytuj
  • qmilj 23 paź 2019, 8:31
    pomysł spoko , ale przecież jest teraz tyle tych sprzętów - szczerze mówiąc nie znam się na tym i nie wiem , co konkretnie w razie czego wybrać , jakie parametry są tutaj istotne ?
    Cytuj
  • piuss 24 paź 2019, 4:37
    qmilj napisał:pomysł spoko , ale przecież jest teraz tyle tych sprzętów - szczerze mówiąc nie znam się na tym i nie wiem , co konkretnie w razie czego wybrać , jakie parametry są tutaj istotne ?
    hmm... Myślę, że optymalnym rozwiązaniem będzie na przykład powerbank Aukey PB-XD26 (sam mam ten model). Ważnym parametrem jest na bank pojemność. W przypadku tego modelu wynosi ona 26800 mAh, czyli jest naprawdę bardzo dobrze. Możesz tutaj korzystać z portu usb c power delivery, a także usb a quick charge. Bardzo podoba mi się, że powerbank działa dobrze, szybko, jest niezawodny. Twojemu narzeczonemu powinno przypaść również do gustu, że to urządzenie potrafi ładować wszystkie laptopy
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: kamerka niania