FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lampy studyjne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Praczka 16 sie 2012, 23:28     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sie 2012, 23:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Zajmuję się fotografią przede wszystkim ślubną, od niedawna współpracuję ze stylistką mody, muszę urządzić niewielkie studio (niestety stać mnie jedynie by wygospodarować jeden pokój u siebie w domu), i oczywiście czeka mnie kupno lamp. Moje pytanie czy lepiej kupić zestaw - coś takiego, czy kompletować oddzielnie. I ogólnie co myślicie o tym zestawie? Wystarczy mi na początek do takiego niewielkiego pomieszczenia?
    Cytuj
  • AstaLawista 24 paź 2012, 17:55
    Myślę, że zestaw jest dobrym pomysłem przymrużenie oka wszystko już jest dopasowane do siebie fabrycznie, więc nie powinno być obaw o nie dopasowanie przymrużenie oka a z drugiej strony zawsze możesz pytać w sklepie przymrużenie oka pracownicy Quantuum chętnie udzielają odpowiedzi i rozwieją Twoje wątpliwości przymrużenie oka
    Cytuj
  • paderer 25 paź 2012, 11:46
    Ja bym kompletował oddzielnie, ponieważ rzeczy kompletowane oddzielnie wyniosą o wiele taniej niż jakbyś miał kupić taki zestaw.

    Cytuj
  • AstaLawista 25 paź 2012, 23:10
    Aha, to też dobrze wiedzieć przymrużenie oka ale to chyba też zależy od tego co kompletujemy i czy np. nie ma promocji na zestawy w danej chwili ... przymrużenie oka a przy najmniej z innymi rzeczami tak parę razy mi się zdarzyło, że lepiej było coś kupić w zestawie niż pojedynczo.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum