Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Naziemna telewizja cyfrowa, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naziemna telewizja cyfrowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gizmodo 14 sty 2011, 10:45
    Problem w tym, że na rynku grasują przedstawiciele czy to kablówek czy telewizji satelitarnej i opowiadają naiwnym ludziom, że w TV zobaczą śnieg ale na szczęście oni pojawili się w samą porę z odsieczą i mają ...a jakże super, mega, hiper promocyjną ofertę specjalnie przygotowaną dla ciebie.
    I ludzie im wierzą - podpisują umowy na 2 lata na coś co im jest zbędne. Tak to działa.
    Cytuj
  • gendux 20 lut 2011, 23:24
    jeśli chodzi o TV to zastanawialiście się może nad sieciowym odtwarzaczem multimedialnym ?
    Cytuj
  • bzyk27 22 lut 2011, 23:58
    Tak czytałem ostatnio o tym urządzeniu. Wiem, że ma możliwość odtwarzanie filmów w jakości HD, czy też w formacie DivX. Jeżeli dobrze pamiętam dość dużo pozytywnych opinii zbierał model LG. Miałeś z nim styczność? Coś więcej możesz powiedzieć o tym urządzeniu?
    Cytuj
  • gendux 24 lut 2011, 0:06
    Chodzą i namawiają taki ich zawód, te nowe dekodery niby są fajne bo można nagrywać filmy, ale jednak wole mieć kontrolę i oglądać coś z laptopa, chociaż jest coś takiego jak multimedialne wypożyczalnie filmów, to jakoś przez TV + internet można było oglądać, ale chyba się nie przyjęło.
    Cytuj
  • SawkaE 22 mar 2011, 11:38
    Teraz pojawił się pomysł, aby klient w sklepie podpisywał że wie iż kupowany TV nie spełnia standardu do odbioru telewizji naziemnej cyfrowej. To może spowodować wzrost kosztów zakupu telewizorów nawet o 10 proc. bo sklepy te koszty przerzucą na klienta.
    A nie wystarczy postawić tak telewizorów w sklepie z adnotacją które są OK a które nie? Pisane to wszystko byłoby dużymi literami.

    Tyle się mówi o tej telewizji a ciągle jakby jej nie było.
    Cytuj
  • KeyDelete 22 mar 2011, 13:40
    jak to mówią płać i płacz płacz
    Cytuj
  • gendux 5 kwi 2011, 13:02
    Przyszłość jest w mediach internetowych przymrużenie oka a co do telewizorów, moim zdaniem równie dobrze można kupić duży monitor LEDowy.
    Cytuj
  • pavel23 6 kwi 2012, 14:31
    Mnie się wydaje, że obecnie wszystkie telewizory LED, czy LCD są już wyposażone w
    MPEG-4, więc nie bardzo rozumiem w czym problem? Dziś odbiorniki telewizyjne nie są już tak drogie jak jeszcze kilka lat temu.
    Cytuj
  • szarlottka 16 cze 2015, 21:31
    Nie wszystkie niestety... Ja mam plazmę i nie ma mpeg4. nie przejmuję się tym jednak bo postanowiłam kupić telewizję z nc+ tylko muszę jeszcze ugadać się w sprawie montażu. Sama niestety nie dam rady podłączyć anteny i dekodera. Już kiedyś próbowałam i nie za dobrze się to skończyło.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Asus Shop co to?