Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Papier fotograficzny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Papier fotograficzny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • myszers 20 cze 2011, 17:19
    Witam, mam już sporą kolekcję zdjęć i chcę je sobie wyselekcjonować i wydrukować, stąd moje pytanie apropos papieru fotograficznego. Wiem, że jest całe spektrum cen i czy droższe są w jakiś sposób lepsze, czy te tanie też dają radę i kupić najlepiej najtaniej jak się da?
    Cytuj
  • claudinia 28 cze 2011, 12:55     (ostatnio zmieniony przez autora 28 cze 2011, 12:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Sądzę, że do takiego domowego wydruku starczy Ci jeden z najtańszych papierów fotograficznych. Droższe są wielokrotnie są wykorzystywane w minilabach u fotografa.
    Cytuj
  • artysytcznezdjecia 4 wrz 2011, 5:52
    Jesli bedziesz swoje fotografie drukowac w domu to raczej nie wydawaj za duzo kasy na papier. Mozesz podrukowac na zwyklym papierze i kiedy juz wybierzesz kilka zdjecie ktore chcesz wydrukowac w powiekszeniu, idz do profesjonalnej fotograficznej drukarni i tam wybierz papier ktory odpowiada twojemu gustowi.

    Fotografie czarno biale moga byc drukowane na matowym papierze jesli to odpowada twojej tematyce, duzo luddzi lubie papier gloss, wszystko zalzy od gustu

    Pozdrawiam
    Cytuj
  • Satans_daughter 19 sty 2012, 11:02
    Nie bierz tez najtanszego, mozesz tego pozalowac, gdyz na niektorych z najtanszych papierow tusz sie rozmazuje i nie jest to zalezne od drukarki.
    Cytuj
  • Mikolajewicz 30 mar 2012, 12:57
    Lata temu, gdy miałam jeszcze tradycyjny aparat na kliszę w moim domu znajdowały się całe sterty zdjęć. Z radością biegłam je wywołać, a potem wkładałam w albumy. Odkąd pojawiły się aparaty fotograficzne cyfrowe sytuacja znacznie się zmieniła. Tysiące zdjęć na dysku komputera, a nic w albumie. Może faktycznie najwyższa pora je wydrukować.
    Cytuj
  • Krajok 6 lis 2012, 9:49
    Potwierdzam, że najtańśzy papier z MediaMarkt daje radę przymrużenie oka
    Cytuj
  • opleyy 6 lis 2012, 14:15
    No jeśli te zdjęcia będą umieszczone w albumie to nie widzę sensu, żeby kupować do tych zdjęć droższy papier uśmiech
    Cytuj
  • tadeusz85 9 lis 2012, 15:43
    W media markt kupowałem i był spoko. uśmiech

    Cytuj
  • temo 15 kwi 2024, 11:19
    Wybór bardzo dobry https://pawelcichon.pl/podstawy-fotografii-koncertowej/ polecam.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum