Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka dla alergika, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka dla alergika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElaW 3 kwi 2014, 22:10
    zataraa2 napisał:tak, jestem bardzo zadowolona. Dobre wypłukiwanie to jednak podstawa, też myślałam o tych orzechach ale słyszałam że nie jest już pranie aż takie białe. Gadałam z pediatrą ostatnio to mi powiedziała, że niestety coraz więcej dzieci jest alergikami. Moje dziecko to nawet na typowo dziecięcy proszek reagowało wysypką. A pralka LG pod tym kątem się super spisuje, nie muszę się już martwić wysypką
    Niedawno trafiłam na stronę http://www.niezawodnepralki.pl/ uśmiech. Czyli LG wybrane?
    Orzechy niestety się nie sprawdzają, szkoda, bo chciałam być taka eko uśmiech, no ale na szczęście są pralki co dają radę wypłukać proszek na tyle dokładnie, że dziecka nie wysypuje uśmiech.
    Cytuj
  • Meggi85 6 kwi 2014, 10:45
    Mój synek nie miał w prawdzie problemów z alergią, ale ja jestem alergikiem, więc wiem co takie dziecko może przeżywać. Znajomych córeczka ma atopowe zapalenie skóry i kiedyś jak byli u mnie, akurat robiłam pranie. Zakochali się w mojej pralce i kupili. Mam Elektroluxa, ale z możliwością prania jakby parą. Genialna sprawa. Ubranka po wypraniu można takim programem potraktować. Ubranka są przez to delikatniejsze i mam więcej pewności, że wszystkie bakterie zniknęły. Do roku używałam proszku dla maluchów, potem już takiego jak dla siebie tylko zawsze z serii sensitive. Dla mnie Elektrolux stanął na wysokości zadania i te pralki na prawdę są świetne.
    Cytuj
  • zataraa2 8 kwi 2014, 12:57
    sypię mało proszku więc to nie w tym problem, wydaje mi się, że po prostu pralka nie wypłukiwała dokładnie i stąd ten problem, bo jak kupiliśmy nową pralkę i proszku sypię tyle samo a problem zniknął.
    Cytuj
  • ElaW 8 kwi 2014, 21:22
    zataraa2 napisał:sypię mało proszku więc to nie w tym problem, wydaje mi się, że po prostu pralka nie wypłukiwała dokładnie i stąd ten problem, bo jak kupiliśmy nową pralkę i proszku sypię tyle samo a problem zniknął.
    Tak jest, trzeba wybrać dobrą pralkę a posłuży nam latami. Takie są właśnie pralki LG, a poczytać można o tym na niezawodnepralki.pl dużo ciekawych informacji i opisy modeli uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 16 kwi 2014, 21:06
    widziałam tę stronkę,przydała się przed zakupem pralki bo wszystko tam czytelnie i jasno jest przedstawione, widziałam, że dla alergików też są polecane pralki parowe albo z funkcjami parowymi, mi budżet nie pozwolił na to
    Cytuj
  • szarlottka 26 kwi 2014, 10:04
    My chcemy kupić nową pralkę z Pralka BOSCH WAK 24240 PL bo obecna zaczyna szwankować. Chcieliśmy taką ładowaną od góry ale doszliśmy do wniosku że nie będzie można nic na niej postawić a łazienkę mamy bardzo małą więc musimy coś wykombinować by było miejsce na wszystko. Myślałam o pralce w kuchni ale jakoś nie mogę się przekonać do tego rozwiązania.
    Cytuj
  • zataraa2 29 kwi 2014, 14:37
    Szarlotko - używałam kiedyś ładowanej od góry ale jak dla mnie była mało wygodna, co do kuchni to pewnie kwestia przyzwyczajenia, jeśli nie masz miejsca to są teraz płytsze pralki ale normalnie ładowane, na pewno takie w ofercie ma LG, kiedyś miałam Boscha i też nieźle sobie radził ale LG bardziej mi się spodobało pod względem parametrów i nie żałuję zakupu
    Cytuj
  • jarek7 23 maj 2014, 18:48
    kiedyś miałem taką pralkę że nie wypłukiwała dobrze detergentów, po praniu zostawały smugi z proszku na ubraniach skrzywienie i trzeba było namaczać i płukać, dzieci mi dostawały wysypek od proszku, ale zmieniłem pralkę. Szukałem własnie czegoś co będzie dobrze wypłukiwało proszek, i dlatego właśnie zdecydowałem się na pralkę LG z programami antyalergicznymi. Super się sprawdzają
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2014, 23:06
    Od zawsze mialam pralki Elektroluxa i takie cuda mi się nie dzialy jak niewyplukany proszek. Teraz to w ogóle mam model który dostosowuje ilość pobieranego proszku do rodzaju prania i ilości wsadu, więc tym bardziej o ten aspekt jestem spokojna.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 lip 2014, 10:52
    No co prawda, to prawda. Też nie miałam tego problemu. Poza tym electroluxy mają bardzo elastyczny wybór programów i nie niszczą tkanin.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum