Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent na ślub - AGD, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na ślub - AGD

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 4 wrz 2014, 9:31
    Tylko lepiej się dogadać by młodzi nie dostali kilku żelazek przymrużenie oka
    Dlatego spróbować wg mnei zainwestować w robot Electroluxa o którym wspominałam wielki uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 28 wrz 2014, 21:13
    Jeżeli to prezent to trzeba liczyć jakieś minimum 300zł, 200zł wstęowe i od siebie jakaś 100. Z drobnych AGD chyba najlepiej kupić kuchenkę mikrofalową, jakaś wyglądającą poważnie, np w fasonie LG, jak model LG MH6043. Jeżeli masz możliwość to lepiej skonsultuj to z młodymi, żeby nie zdublować pomysłu.
    Cytuj
  • zylek 21 sty 2015, 15:50
    Może być też elektronika, o ile mówimy o czymś ambitnym, o tego typu - http://www.ematador.pl/pl/c/Beagle-Bone-Black/189 Czyli nie zwykła konsola, a mini komputer nad ktorym dopiero trzeba pracować...
    Cytuj
  • Wakko 21 sty 2015, 23:17
    Ekspres do kawy byłby super wielki uśmiech
    Cytuj
  • Raz 29 sty 2015, 15:08
    Z prezentami to dosyć ryzykowne. Bywa że się powtarzają, później problemy ze sprzedażą. Tutaj lepiej pójść w zestaw garnków, sztućce, porcelanę. Jeśli się zdublują to takie rzeczy mogą przeleżeć swoje w szafie by kiedyś je wykorzystać. Z małego agd jeśli młodzi planują dzieci to idealnym rozwiązaniem jest zestaw z blenderem ręcznym. Idealny na zupki dla dzieci, samemu na sałatkę, drinki, sosy i wiele innych.
    Cytuj
  • martinus22 31 sty 2015, 13:59
    Jak znasz dobrze parę młodą i masz pewność, że prezent, który podarujesz nie trafi od razu do piwnicy to możesz kupić sprzęt. Na wesele mojej kuzynki dostała ona od swoich znajomych wyciskarkę do soków. Jednak oni mieli pewność, że to praktyczny prezent, bo Monika często wspominała o takim sprzęcie. Wiem, że wybrali coś z Huroma, ale nie wiem jaki model. Widziałem go o u niej taki czerwony, nieduży. Pewnie znajdziesz coś podobnego na stronie sklepu [url=http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-jednoslimakowe]http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-jednoslimakowe[/url], który też ma w sprzedaży tę markę. Ale tak jak mówię - jak masz pewność to kupuj, a jak nie to chyba lepiej dać kasę.
    Cytuj
  • pikpikkk 2 lut 2015, 23:20
    Ja kupowałam robota kuchennego, ale dlatego bo para młoda sobie tego życzyła uśmiech
    Cytuj
  • kieta 10 lut 2015, 12:32
    Jak masz odpowiedni budżet to możesz sobie pozwolić uśmiech
    Cytuj
  • monika_ko 24 lut 2015, 21:19
    ja dostałam od kolegów z pracy na swój ślub blender i uważam, że jest to strzał w 10
    Cytuj
  • laura_laur 25 lut 2015, 13:57
    A ja radzę dać kartę upominkową do sklepu AGD/elektro i tyle. Sami sobie wybiorą coś do domu, a z drugiej strony nie przepuszczą tej kasy bo muszą ją wydać w konkretnym sklepie przymrużenie oka Zrobiłam taki prezent dla przyjaciół i z tego co wiem byli zadowoleni.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: LG WEBOS