Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jaki kierunek studiów, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kierunek studiów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • przemekmarek 26 mar 2016, 13:36
    Tak teraz kierunki techniczne[url=http://www.technet24.eu] mają [/url] szanse na [url=http://www.technet24.eu] realizacje [/url] uśmiech
    Cytuj
  • buron87 26 kwi 2016, 11:37
    Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że najlepiej, przed podjęciem decyzji, usiąść na spokojnie i zrobić listę rzeczy, które się lubi, z których jest się mocnych i słabych, itd., taka własna ocena swoich umiejętności może okazać się bardzo pomocna, bo może zauważymy coś, czego na co dzień nie widzieliśmy.
    Potem dopiero przejrzeć kierunki bardziej nas interesujące, a zwłaszcza sekcje Profilu kandydata i sprawdzić, co się pokrywa z tym, co napisaliśmy.
    Jasne, że teraz większość młodych ludzi idzie tam, gdzie liczą potem na szybkie zdobycie pracy i zarabianie przyzwoitych pieniędzy, jednak z doświadczenia wiem, że takie podejście może sprawić, że będzie się żałowało 5 lat na kierunku, o którym wiesz, że nie jest dla ciebie i że można by było w tym czasie robić coś, co się naprawdę lubi, gdyby obudzić się wcześniej.
    Także myślę, że tutaj należy myśleć pół na pół, i poszukać połączeń dwóch kierunków w jednym, np. techniczny kierunek z językiem.
    Cytuj
  • Milajo 8 maj 2016, 19:33
    Tak jak napisano powyżej - warto przeanalizować co sprawia nam radość, żeby pracę wykonywać z przyjemnością i czerpać z tego satysfakcję. Warto się za bardzo nie sugerować zdaniem innych, ale też bez przesady - niektóre rady mogą być cenne. uśmiech Mój znajomy niedawno sporo mi opowiadał o takich studiach -> studiamba.wsb.pl Nie wiem do końca czy to byłby dobry pomysł dla mnie, bo studia biznesowe to jednak chyba nie moja bajka, ale generalnie myślę, że to świetna opcja dla kogoś kto wiąże swoją przyszłość z taka tematyką (lub chciałaby związać). Perspektywy po takich studiach są chyba też większe - bo jednak taki dyplom tez mówi "sam za siebie" i na pewno będzie atutem w CV. Jeśli wiec "czujesz się" dobrze w takich zagadnieniach to może być dla Ciebie niezła opcja.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum