Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jaki kurs dla kosmetyczki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kurs dla kosmetyczki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 28 wrz 2016, 17:52
    Czy któraś z Was jest z zawodu kosmetyczką? Czy możecie polecić mi sprawdzony kurs kosmetyczny?
    Cytuj
  • zylek 23 sty 2017, 7:24
    Wszystkiego nauczycie się w Beauty lux, tam was uczą zawodu i do wszystkiego przygotują.
    Ale nie spodziewajcie się, że nagle z niczego dojdziecie na jakiś wysoki poziom. Dopiero stopniowo można liczyć na prawdziwe sukcesy.
    I ogólnie zawód kosmetyczki jest naprawdę perspektywiczny.
    Cytuj
  • baseball12 24 sty 2017, 15:09
    Fajnie przymrużenie oka Dzięki wielkie za wszystkie porady uśmiech
    Cytuj
  • anjelica65 29 mar 2017, 23:53
    Moim zdaniem w tej kwestii warto też popytać znajomych uśmiech
    Cytuj
  • Karton33 16 kwi 2017, 23:13
    Nie ma czegoś takiego jak sprawdzony kurs. Nie wiem, może się mylę, ale takie jest moje zdanie.
    Cytuj
  • Zanita 31 paź 2020, 20:03
    Ja szukam jakichś dobrych kwasów do salonu, możecie polecić coś konkretnego? Zastanawiam się nad marką PeelMission, któraś z Was na niej pracuje?
    Cytuj
  • Brigget 1 lis 2020, 11:01
    Mam je w swoim salonie, zaufana marka, porządne kosmetyki, poza tym firma oferuje świetne szkolenia więc jesteś świetnie przygotowana do wykonywania zabiegów.
    Cytuj
  • Meggi85 1 lis 2020, 20:51
    Ogryzka napisał:U mnie też są i będą na pewno. Można na ich stronie zobaczyć jak to wygląda https://peel-mission.pl/ . Skuteczność to jedno ale i atrakcyjna cena. Dużo klientek jest zachwycona efektami.
    A są również utrwalające kosmetyki tej marki do stosowania w domu po zabiegach?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 gru 2020, 8:17
    Miałam zabiegi z PeelMission i zabrałam mamę ze sobą. Wziełam jej do domowego użytku dla zachowania efektów zestaw ich B-Like przeciwzmarszczkowy. Tu zawierzyłam kosmetyczce i fatycznie mama jest mega zadowolona z efektów. Tu w skład wchodzi tonik i krem.

    B-Like Tonic - Tonik, którego składniki zapewniają uzyskanie natychmiastowego efektu minimalizacji zmarszczek mimicznych, nadają młodszy wygląd i przywracają naturalny blask.
    B-Like Krem - Wysoce zaawansowany krem o działaniu przeciwzmarszczkowym, który wpływa na zachowanie młodego wyglądu skóry.
    Cytuj
  • Tokjo 30 gru 2020, 16:42
    A czy ta marka PeelMission ma jakieś produkty i zabiegi dla cery problematycznej/ trądzikowej?
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum