Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Język obcy online., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Język obcy online.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 3 maj 2014, 14:48
    Korzystam z multimedialnych kursów, ale nie korzystałam nigdy z takich on-line. Nie wiem na ile to efektywne. W sumie nie da się nic powtórzyć i do niczego wrócić. Jak to wygląda z możliwością zadawnia pytań? Z tych multimedialnych postawiłam na supermemo, które opisywałam w innym temacie i to wydaje mi się najbardziej efektywne z opcji nauki samemu w zapleczu włąsnego domu.
    Cytuj
  • 2 lip 2014, 9:31
    Ja raczej dość sceptycznie podchodzę do kursów online. Zdecydowanie wolę tradycyjną formę szkoleń.
    Cytuj
  • Ewelina_L 3 lip 2014, 23:18
    Najlepiej jest po prostu rozmawiać z nativem, a to można załatwić po prostu z pomocą skypa uśmiech
    Cytuj
  • 5 lip 2014, 11:10
    Janex123 napisał:Ja raczej dość sceptycznie podchodzę do kursów online. Zdecydowanie wolę tradycyjną formę szkoleń.
    Wielu ludzi podchodzi sceptycznie, ale jak już spróbują takiej nauki najczęściej przy niej zostają. Szkoły, które udzielają lekcji online wiedząc o tym dają darmowe lekcje próbne.
    Cytuj
  • olaniegodziwa 4 lis 2014, 0:48
    Kurs jezyka szwedzkiego [url=https://pledu.pl/tresc/kurs/kurs-jezyka-szwedzkiego/]jezyk szwedzki [/url]
    Cytuj
  • Daria05 4 lis 2014, 8:53
    Całkiem ciekawy serwis. Świetna pomoc przy nauce.

    Kursy stacjonarne zawsze będą lepszym rozwiązaniem, a online może być pożyteczne choćby jako pomoc. Choć oczywiście i tak można się nauczyć języka. Czasem jest to dobre rozwiązanie, dla osob, które nie mają zbyt wiele czasu.
    Cytuj
  • martinus22 6 lis 2014, 20:28
    A będziesz w stanie się skupić w takiej nauce? Ja w domu w ogóle nie umiem się uczyć. Robię wszystko poza nauką.
    Cytuj
  • Daria05 7 lis 2014, 8:49
    Jeżeli masz odpowiednią motywację, to zawsze się skupisz. Niezależnie od tego, czy samodzielnie się uczysz, czy online.
    Choć faktycznie w domu jest wiele rzeczy, które mogą rozpraszać.
    Cytuj
  • zonja 7 lis 2014, 10:55
    Ja jestem za nauką online, bo bardziej motywuje do nauki no i zawsze trzeba na cas usiąść przed komputerem żeby spotkać się lektorem i grupą. Ja umawiam się z empik school zawsze po 21 bo wtedy mam najwięcej czasu dla siebie.
    Cytuj
  • 11 lis 2014, 0:34
    Od dłuższego czasu uczę się samodzielnie hiszpańskiego z tymi kursami
    http://eskk.pl/kursy-hiszpanskiego i wiem że
    wymagają ode mnie sporo systematyczności ale i nauka jest efektywna. uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum