Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs na operatora wózków widłowych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs na operatora wózków widłowych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dlamiano 7 sie 2010, 16:33
    Zastanawiam się nad zrobieniem kursu na wózki widłowe. Czy ktoś się orientuje ile trwa taki kurs, jaka jest cena i czy od razu zdobywa się uprawnienia, które wystarczają do podjęcia pracy na wózku?
    Dzięki za wszelkie info.
    Cytuj
  • hitman 7 sie 2010, 19:20
    Radzę dobrze wybrać firmę szkoleniową.
    Ja niestety źle trafiłem - było bardzo mało praktyki, co jednak jest ważne, bo po kursie trzeba zdać egzamin, aby otrzymać uprawnienia, które są potrzebne żeby móc pracować.
    Jakoś udało mi się zdać, jednak poza uprawnieniami nic nie wyniosłem z kursu.
    Niestety dostaliśmy nieaktualny podręcznik (?!), zajęcia praktycznie odbywały się w 10 os. grupach - czyli przypadło na każdego niewielki procent z całego czasu przeznaczonego na ćwiczenia...
    Cytuj
  • dlamiano 7 sie 2010, 20:37
    no to rzeczywiście kiepsko, dobrze, że ostrzegasz, choć chyba trudno jest tak w ciemno wybrać dobrą szkołę...
    A ile płaciłeś za kurs?
    Cytuj
  • hitman 7 sie 2010, 21:19
    Cały kurs kosztował mnie 450 zł, nie będę ukrywał, że przy wyborze cena grała rolę, więc może jakbym nie poskąpił, to wyszedłbym na tym lepiej. Jeśli chcesz się jednak czegoś nauczyć to radzę nie oszczędzać.
    Cytuj
  • alonzo 8 sie 2010, 1:13
    Prawda jest taka, że kurs jest głównie po to, aby zdobyć papier i móc pracować. Dopiero w pracy zdobędziesz odpowiednie doświadczenie. Przecież nauczyć się dobrze obsługiwać jakikolwiek pojazd można tylko w praktyce. A jakbyś chciał mieć kurs, w którym rzeczywiście masz 15 godzin praktycznej jazdy, to musiałby naprawdę dużo kosztować.
    Grunt, żeby zdać egzamin, reszta to już praktyka!
    Cytuj
  • marunio 8 sie 2010, 7:41
    Zgadzam się, dopiero w pracy można się nauczyć obsługi wózka!
    Po kursie czułem się jak król, bo nawet instruktor mnie chwalił przymrużenie oka Ale jazda z pustą paletą to zupełnie co innego niż prawdziwa praca... Przez pierwszy miesiąc firma miała ze mnie więcej start niż pożytku. Ale potem nabrałem wprawy i teraz idzie mi naprawdę dobrze wielki uśmiech
    Cytuj
  • gargulec 8 sie 2010, 10:21
    Też się zgodzę. Ja robiłem kurs jakiś czas temu. Ogólnie ma dobre wspomnienia, tylko strasznie się wynudziłem podczas części teoretycznej... A teraz nabieram wprawy w pracy.
    Radze zrobić taki kurs pod warunkiem, że faktycznie zamierzasz potem pracować na wózkach widłowych.
    Cytuj
  • BKD_Maral 9 sty 2011, 10:51
    Witam
    jestem właścicielem jednej z firm szkolących we Wrocławiu. Mój nick mówi jakiej i śmieszą mnie posty osób, które same szkolą jak pan "krzysztofino", a potem na forach próbują jeszcze coś ugrać podając się za kursanta i polecając siebie samego. Sprawdźcie sobie Państwo ogłoszenia pana "krzysztofino" i sami się przekonacie. może nie wszystkim to przeszkadza, ale ten pan w ten sposób oszukuje Państwa. Nie oceniam tego jak prowadzi szkolenia bo nie wiem, ale tutaj macie Państwo niezbity fakt, że oszukuje. Panie Krzysztofie bądź Panie Jacku, każdy biznes można robić z klasą lub bez klasy, zakładam, że jest Pan inteligentnym facetem więc po co oszukiwać ludzi, którzy nie dysponując takimi pieniędzmi jak Pan próbują się dokształcić aby zarobić trochę więcej. pozdrawiam i życzę Państwu w Nowym roku mniej takich opinii na forach "o samym sobie".
    Cytuj
  • BKD_Maral 9 sty 2011, 10:54
    krzysztofino napisał:Ja robiłem kurs we Wrocku na opolskiej,teorii nie robili tzn robili ją w formie materiałów i jakiś tam filmów,ale kto by na to miał czas chodzić jak potem przeczytałem na papierze że to 50 godzin smutny Jazdy było dużo,tak jak według przepisów 5 godzin bo ten instruktor tłumaczył że jest 15 ale na grupe 3 osoby,a oni mają 3 wózki i maksymalnie po jednej osobie na godzine,także w sumie byłem zadowolony,no i cena 300 to też całkiem dobra,jakby ktoś chciał to ich numer 667 360 360
    dodam ten cytat gdyby Pan "krzysztofino" chciał zmienić treść i wycofać opinię "o sobie samym"
    naprawdę trudno uwierzyć w taką ignorancję w stosunku do swoich klientów.
    Cytuj
  • BKD_Maral 9 sty 2011, 19:40
    witam ponownie
    jak można się było spodziewać Pan "krzysztofino" wycofał się ze swojego wpisu "o sobie samym" i wpisał zaproszenie na szkolenie, ale to czy skorzystacie Państwo z oferty firmy która stosuje takie "zabiegi" aby zdobyć klienta czy nie to już pozostawiam do własnej oceny. przypomnę że najpierw Pan "krzysztofino" dokonał wpisu na forum które cytuję powyżej. Naprawdę żałosne. Ludzie nie dawajcie się robić w konia ludziom, którzy są takimi ignorantami i wystawiają fałszywe opinie "o sobie samym" w celu zdobycia kolejnych klientów. Pozdrawiam. BKD Maral - naszą pracę oceniają klienci, pod swoją reklamą podpisujemy się jako MY a nie jako nasi klienci. Jeszcze raz proszę Pana Panie Krzysztofie "krzysztofino" i Panie Jacku o zdrową konkurencję. Szanujmy naszych klientów, dzięki nim rozwijamy nasze firmy. Zasługują na uczciwość - takie jest stanowisko BKD Maral i ja się pod tym podpisuję - Mariusz Lipski - właściciel firmy.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum