FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs sushi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tajpej 22 lip 2010, 16:28
    Czy ktoś wie coś o kursach na których można nauczyć się robić sushi? Ostatnio odkryliśmy z mężem kuchnię japońską i jesteśmy zafascynowani przymrużenie oka Gdzieś słyszałam, że są organizowane takie kursy, może ktoś coś o nich słyszał? A może uczęszczał i chce się podzielić wrażeniami... uśmiech
    Cytuj
  • casia1980 22 lip 2010, 17:23
    O kursach nic nie wiem, ale nabyłam właśnie drogą kupna praktyczny zestaw do robienia sushi i mam zamair w ten weekend spróbować swoich sił W razie czego zamierzam posiłkować się jakimiś poradnikami z netu, poszukam sobie dzisiaj.
    Cytuj
  • plny 10 paź 2013, 16:36
    Ja również kupiłem zestaw do sushi . Samo sushi nie jest trudne do przygotowania, więc myślę, że każdy by sobie poradził.
    Cytuj
  • kerkos 3 lis 2013, 16:16
    Jadłem to kilka razy w życiu, ale na pewno nie powiem, że jest to posiłek, który by mnie szczególnie ciekawił. Można zjeść jeden, ewentualnie dwa razy, ale nie większą ilość. Wiem jednak że sushi jest bardzo modne i pewnie dalej takie będzie. Tylko to chyba jednak nie moje klimaty w zakresie jedzenia ;-)
    Cytuj
  • Meggi85 27 lut 2014, 17:54     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lut 2014, 17:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Uwielbiam sushi i wręcz pozorom nie trudno zrobic je samemu. Ja uczyłam się od znajomego, który akurat miał restauracje, ale dużo osób uczy się z wielu filmików które są na necie. Można fajnie spędzić razem czas przygotowyjąc takie posiłki. Uwielbiam sushi

    http://www.youtube.com/watch?v=Is_M5wq6gQ0
    Cytuj
  • Horsie 15 sty 2015, 13:07
    Ja ostatnio kupiłem mamie kurs sushi na "stronie z prezentami"

    BTW gdzieś na forum ktoś pisał że do wygrania teraz jest kurs sushi w konkursie wielki uśmiech
    Cytuj
  • koonik 19 sty 2015, 10:43
    no, taki kurs to fajna sprawa. Można zaimponować dziewczynieuśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum